Szeretetcsoki 2022

Idén segíts te is egy csokival! Ehhez a nemes kezdeményezéshez iskolánk is csatlakozott. 12 osztály több mint 800 db csokoládé összegyűjtésével...

Idén segíts te is egy csokival! Szeretetcsoki 2022

A Mátrix Közhasznú Alapítvány által működtetett Mesedoktorok „Szeretetcsoki” néven csokoládégyűjtő akciót szervez. Iskolás osztályok, óvodás csoportok összefogásával szeretnék támogatni az alapítvány munkáját. A csoportok a közösségükben összegyűjtött tábla csokikkal segítik az alapítvány fontos gyermek - és családvédelmi tevékenységét.

A jótékonysági akciónak köszönhetően kórházakban fekvő, illetve hátrányos helyzetű gyerekeknek tudnak örömöt szerezni, mosolyt csalni az arcukra. Olyan családokat támogatnak, ahol anyagi nehézséget okoz az ajándékozás.

Ehhez a nemes kezdeményezéshez iskolánk is csatlakozott. 12 osztály több mint 800 db csokoládé összegyűjtésével vesz részt a programban, és járul hozzá az alapítvány munkájának sikeréhez.

A figyelem, a legapróbb támogatás is segít. Örülünk, hogy ennek mi is részesei lehetünk.