Mikulásház az Aranyban

Kedves Szülők!

A múlt héten a gyerekek izgatottan, kíváncsian várták, hogy megtudják, mit is rejtenek előlük a paravánok az aulában. Vidám, lelkes készülődés, szervezés eredménye született meg néhány nap alatt. Az egész iskola jelen volt, amikor feltárult a csoda: ünnepélyesen is megnyílt a Mikulásház. Kicsik és nagyok örömmel „vették birtokba” az aula ünnepi díszeit.

Boldogan néztük a gyerekek arcán megjelenő mosolyt. Jókedvük, örömük a mi jókedvünk, örömünk lett.

Köszönjük a szülők lelkes, önzetlen támogatását és segítségét, hogy ezzel a dekorációval az ünnephez méltó környezetben és hangulatban tölthetjük az év utolsó heteit!

Debrecen, 2022. december 6.

Az Arany János téri feladatellátási hely nevelőtestülete