Könyvbazár 2023

Könyvbazár 2023

Úgy tartja a közmondás, hogy a könyv a legjobb barátunk.
Az olvasó, könyvszerető diákok legnagyobb örömére november 20. és 23. között iskolánk aulájában újra megnyitotta kapuit a Könyvbazár. Programunk célja, hogy népszerűsítsük az olvasást és a könyvek szeretetét. A könyvek „újrahasznosításával” felhívjuk a gyerekek figyelmét a fenntartható fejlődésre és a környezettudatos magatartásra is.
Mindenkinél lapultak otthon olyan olvasmányok, amelyekről azt gondolta, hogy már nem veszi többé a kezébe, vagy éppen kettő is akadt belőle. A Könyvbazár lehetővé tette, hogy ezeket a könyveket behozzuk, és másoknak is örömet szerezzünk általuk.
Idén is nagyon sok könyv gyűlt össze, melyek jelképes összegért cseréltek gazdát. Köszönjük a 4. és 6. évfolyam lelkes diákjainak a segítséget, ugyanis az órák közötti szünetekben ők voltak a piactér gazdái. A befolyt összeget a DÖK díjazásokra, jutalmazásokra fogja fordítani.

Köszönjük mindenki segítségét!

Jövőre újra találkozunk!