Hónap csoportja 1. m – Boldogságóra program

Iskolánk több osztálya is részt vesz a Jobb Veled a Világ Alapítvány Boldogságóra programjában, mely egy pozitív pszichológia kutatási eredményeire épített élménypedagógiai módszertan.

Hónap csoportja – Boldogságóra program

A program egyaránt foglalkozik a pedagógusok és a gyermekek lelki jóllétével, sőt a szülők bevonására is lehetőséget ad. A tanév minden hónapjában olyan témát jár körül, mely segíti és támogatja a gyerekeket a hétköznapi problémákkal való megküzdésben. A folyamatos önismereti fejlesztéssel és boldogságérzetet fokozó technikák bemutatásával hozzájárul a személyes, lelki egészségüket is tápláló kompetenciáik fejlesztéséhez.
A szeptemberi téma a hála gyakorlása volt.  Az 1. m osztály a „Hálaszüret” című órájával elnyerte a Hónap csoportja címet. Ezúton is gratulálunk nekik!

Az oklevél megtekinthető itt: oklevél

A nyertes video megtekinthető itt: video