Halloween 2023

Néhány napra kísértetkastéllyá változott a 3. emeleti folyosó.

Halloween

Néhány napra kísértetkastéllyá változott a 3. emeleti folyosó. Az egész hét a Halloween hangulatában telt. Az arra járó diákok nagy élvezettel csodálták meg a sejtelmesen repkedő denevéreket, szellemeket, pókhálókról lelógó pókokat, a bátrabbak pedig elkészíthették szelfijeiket „Sikollyal”. A leglelkesebb tanulók töklámpást is faragtak, amelyek üde színfoltjai voltak a kísérteties hangulatnak.
A hetet egy jól sikerült Halloween partival zártuk, ahol hetedik és nyolcadik osztályos tanulóink egy játékos angol és német nyelvű vetélkedőn mérhették össze az angolszász ünneppel kapcsolatos ismereteiket. A buli egy fergeteges közös össztánccal ért véget, ahol minden érdeklődő kipróbálhatta „just dance” tudását.

A Halloweenről készített képek megtekinthetőek a Fotóalbumban.