Farsangi váltó 2024

Alsós osztályonként 10, így összesen 120 diák versenyzett.

Farsangi-váltó
2023-24-es tanév

A játékok a gyerekek képességeinek és életkori sajátosságainak megfelelően lettek összeállítva. A cél, hogy az osztály tanulóit együttműködésre és egymás esetleges hibáinak elfogadására neveljük amellett, hogy egy egészséges versenyhelyzet elé állítjuk őket. Egyszerű, kevés sporteszközt igénylő, de mégis gondolkodásra ösztönző feladatokkal segítjük a gyerekek fejlődését. Ebben az évben az 1-4. évfolyam helyezettjei egy oklevelet kaptak, mely egész évben emlékezteti őket, hogy csapatként dolgoztak az osztályért és a sikerért. Ezzel erősítve bennük az osztályközösség és az együttműködés fontosságát.
Osztályonként 10, így összesen 120 diák versenyzett. Néhány felsőbb éves tanuló pedig segítőként vett részt a játékokban.
Nagyon hangulatos, vidám délutánt töltöttünk együtt.

Végeredmény:

1. helyezés  2. helyezés       3. helyezés
1. évfolyam 1. k  1. m   1 .n
2. évfolyam 2. m  2. n  2.k
3. évfolyam   3. n  3. k 3. m
4. évfolyam     4. n  4. k 4. m

A farsangi válóról a képek megtekinthetőek itt!

A szervezők (Harcsa Csaba és Koi Attila) köszönik a DÖK, valamint Rácz Ildikó és Linczer Mátyás testnevelő kollégák segítségét!