Digitális siker az Aranyban!

Iskolánk két projekttel is pályázott a 2024-es Digitális Témahétre.

Digitális siker az Aranyban!

Iskolánk két projekttel is pályázott a 2024-es Digitális Témahétre. Az Arany Napok programja keretében a gyerekek megismerkedtek a világűr és a Naprendszer titkaival, melyet digitális alkalmazások segítségével dolgoztak fel. A projekt során 1-8. évfolyamon a tanulók kódoltak, padlórobotokat irányítottak, QR- kódokat fejtettek meg, kalandjátékban vettek részt, küldetéseket teljesítettek, és a mesterséges intelligencia segítségével mesét és dalt szerkesztettek.
A Digitális Témahét szakmai zsűrije iskolánkat a Mesterséges intelligencia különdíjának III. helyezésével jutalmazta. A Projekt szakmai vezetője Környeiné Hermann Ágnes, tagjai Szarvas Márta és Szanics Anikó voltak.
A Matific különdíját kapta Kukk Ibolya, A MI márciusunk projektjével, amelyben a márciusi jeles napokat és ünnepeket dolgozta fel digitális alkalmazások, és a mesterséges intelligencia segítségével.

Gratulálunk minden díjazottnak!

Digitális project