|
|||||
---|---|---|---|---|---|
Verseny neve | Helyezés | Név | Évfolyam | Felkészítő tanár | |
Költészet napi szavalóverseny | I. | Nyerges-Király Liza | 1. k | Dobi Mária | |
Költészet napi szavalóverseny | I. | Papp Pál Benedek | 2. n | Ficzere Tímea | |
Költészet napi szavalóverseny | II. | Kardos Csaba Levente | 1. m | Köenyeiné Hermann Ágnes | |
Költészet napi szavalóverseny | II. | Szuvák György | 2. k | Gergelyné Király Krisztina | |
Költészet napi szavalóverseny | III. | Béres Karina | 1. n | Jakab Edina | |
Költészet napi szavalóverseny | III. | Kozma Dominik | 2. m | Fürtös Enikő | |
Költészet napi szavalóverseny |
1-2. évfolyam
|
||||
Költészet napi szavalóverseny | I. | Katus Liza Diána | 4. k | Jószai Zoltán | |
Költészet napi szavalóverseny | I. | Zahonyai Eszter | 4. m | Csobán Fanni | |
Költészet napi szavalóverseny | II. | Márkus Bence | 3. m | Rácz Ildikó | |
Költészet napi szavalóverseny | II. | Varga-Máró Mira | 3. k | Kukk Ibolya | |
Költészet napi szavalóverseny | III. | Molnár Dominik | 4. n | Hamarné Kenéz Anikó | |
Költészet napi szavalóverseny | III. | Nagy Zétény Zsolt | 3. n | Gönczi Katalin | |
Költészet napi szavalóverseny |
3-4. évfolyam
|
||||
Varázsceruza vármegyei helyesírási verseny | I. |
Baranyai Tímea
|
3. k | Kukk Ibolya | |
Varázsceruza vármegyei helyesírási verseny | VII. | Szabó Béla Dominik | 3. m | Rácz Ildikó | |
Varázsceruza vármegyei helyesírási verseny | VI. |
Vitályos Dála
|
4. n | Hamarné Kenéz Anikó | |
Varázsceruza vármegyei helyesírási verseny | XII. | Reiger Hunor | 4. m | Csobán Fanni | |
"Kossuthos Kisokos" házi matematikaverseny | I. | Szabó Béla Dominik | 3. m | Rácz Ildikó | |
"Kossuthos Kisokos" házi matematikaverseny | II. | Koleszár Bálint | 3. k | Kukk Ibolya | |
"Kossuthos Kisokos" házi matematikaverseny | III. | Vámosi Angéla | 3. m | Rácz Ildikó | |
"Kossuthos Kisokos" házi matematikaverseny | I. | Kun Fruzsina | 4. k | Szarvas Márta | |
"Kossuthos Kisokos" házi matematikaverseny | II. | Perca Hanna Manuella | 4. k | Szarvas Márta | |
"Kossuthos Kisokos" házi matematikaverseny | III. | Kovács Bertalan | 4. m | Szarvas Márta | |
Versenytánc Országos Bajnokság, Latin kategória, páros | I. | Maródi Gréta | 4. n | ||
Versenytánc Országos Bajnokság, Standard kategória, páros | II. | Maródi Gréta | 4. n | ||
Versenytánc Országos Bajnokság, Standard kategória, szóló | I. | Maródi Gréta | 4. n | ||
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei forduló | IV. | Pajkos Dominik | 2. k | Ráczné Kocsorák Anikó | |
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei forduló | XII. | Kenyhercz Lóránt | 2. m | Bartókné Fedor Tünde | |
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei forduló | II. | Vámosi Angéla | 3. m | Rácz Ildikó | |
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei forduló | VI. | Kovács Márton | 3. n | Tóth Tünde | |
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei forduló | XVI. | Szabó Béla Dominik | 3. m | Rácz Ildikó | |
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei forduló | XIX. | Ötvös Lénárd | 3. n | Tóth Tünde | |
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei forduló | XIX. | Eisler Martin | 3. k | Kukk Ibolya | |
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei forduló | III. | Vitályos Dála | 4. n | Lajtos Ágnes | |
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei forduló | VIII. | Biró Anna Zorka | 4. k | Szarvas Márta | |
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei forduló | XV. | Zsigmond Zalán | 4. m | Szarvas Márta | |
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei forduló | XV. | Takács Benedek Márk | 4. n | Lajtos Ágnes | |
Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny megyei forduló | XV. | Kun Fruzsina | 4. k | Szarvas Márta | |
Versenytánc Országos Bajnokság, Latin kategória. páros | I. | Maródi András | 2. n | ||
Versenytánc Országos Bajnokság, Standard kategória. páros | II. | Maródi András | 2. n | ||
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló | V. | Szabó Béla Dominik | 3. m | Rácz Ildikó | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló | IX. |
Bíró Anna
|
4. k | Szarvas Márta | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló | X. |
Molnár Dominik
|
4. n | Lajtos Ágnes, Barna Istvánné | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló | XII. |
Reiger Hunor
|
4. m | Szarvas Márta | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló | XV. |
Barkó Márton
|
4. k | Szarvas Márta | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló csapatverseny | II. |
Bíró Anna, Molnár Dominik, Reiger Hunor
|
4. | Lajtos Ágnes, Barna Istvánné, Szarvas Márta | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló | I. (országos döntőbe jutott) |
Kenyhercz Lóránt
|
2. m | Bartókné Fedor Tünde | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló | XI. |
Pajkos Dominik
|
2. k | Ráczné Kocsorák Anikó | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló | XV. |
Kozma Dominik
|
2. m | Bartókné Fedor Tünde | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló csapatverseny | I. |
Kenyhercz Lóránt, Kozma Dominik, Pajkos Dominik |
2. | Bartókné Fedor Tünde | |
Szövegértési házi verseny helyezettek |
|||||
Szövegértési házi verseny | III. | Bányai Márton Lilla | 3. k | Kukk Ibolya | |
Szövegértési házi verseny | I. | Reiger Hunor | 4. n | Csobán Fanni | |
Szövegértési házi verseny | I. | Vida Emília Viktória | 4. k | Jószai Zoltán | |
Szövegértési házi verseny | I. | Vitályos Dála | 4. n | Hamarné Kenéz Anikó | |
Szövegértési házi verseny | II. | Kun Fruzsina | 4. k | Jószai Zoltán | |
Bendegúz nyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | I. (országos döntőbe jutott) | Kun Fruzsina | 4. k | Jószai Zoltán | |
Bendegúz nyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | VIII. | Varga Liliána | 4. k | Jószai Zoltán | |
Bendegúz yyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | XIV. | Bíró Anna Zorka | 4. k | Jószai Zoltán | |
Bendegúz nyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | II. | Boda Beáta Veronika | 4. m | Csobán Fanni | |
Bendegúz nyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | XVI. | Kovács Bertalan | 4. m | Csobán Fanni | |
Bendegúz nyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | XIX. | Zsigmond Zalán | 4. m | Csobán Fanni | |
Bendegúz nyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | VI. | Morvai-Fehér Lili | 4. n | Hamarné Kenéz Anikó | |
Bendegúz nyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | XI. | Juhász Katalin | 4. n | Hamarné Kenéz Anikó | |
Bendegúz nyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | XII. | Vitályos Dála | 4. n | Hamarné Kenéz Anikó | |
Bendegúz nyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | X. | Mispál Veronika Nóra | 2. n | Ficzere Tímea | |
Bendegúz nyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | VIII. | Kertész Eszter Lujza | 2. m | Fürtös Enikő | |
Bendegúz nyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | IX. | Bányai-Márton Lilla | 3. k | Kukk Ibolya | |
Bendegúz nyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | VII. | Szabó Béla Dominik | 3. m | Rácz Ildikó | |
Diákolimpia megyei döntő - torna (csapat) | I. |
Kotsis Előd Bercel
|
4. n | ||
Diákolimpia megyei döntő - torna (egyéni) | IV. | Kotsis Előd Bercel | 4. n | ||
Bartók Konzervatórium Rajzpályázata | I. | Kotsis Előd Bercel | 4. n | ||
Bolyai Természettudományi Csapatverseny | XIII. | Csapattagok: György Zoltán (3. m), Márkus Bence (3. m), Szabó János (3. k), Sztretye Milán (3. k) |
3. évf. |
Lajtos Ágnes | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny | XIV. | Csapattagok: Bartuska Bella (3. n), Csatári Dóra (3. n), Kicska Dorka (3. k), Nagy Molli (3. n) | 3. évf. | Lajtos Ágnes | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny | XIX. | Csapattagok: Nagy Zétény Zsolt, Ötvös Lénárd, Remenyik Péter | 3. n | Lajtos Ágnes | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny | XXI. | Csapattagok: Bakó Viktória Petra, Bányai-Márton Lilla, Baranyai Tímea, Kányássy Olívia | 3. k | Lajtos Ágnes | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny | XXIV. | Csapattagok: Papp-Farkas Amira (3. n), Tar Emili (3. m), Vámosi Angéla (3. m) | 3. évf. | Lajtos Ágnes | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny | XXXII. | Csapattagok: Bencze Gergő, Bencze Péter, Szegedi Áron | 3. n | Lajtos Ágnes | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny | XXXIV. | Csapattagok: Erdődi Zoé, Kurtán Sára, Szabó Dóra, Tengely Sára | 3. m | Lajtos Ágnes | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Csapatverseny |
I. (100/100 pont) |
Csapattagok: Kun Fruzsina, Perca Hanna | 4. k | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Csapatverseny |
I. (100/100 pont) |
Csapattagok: Kalmár Anna, Rása Lilla, Rózsavölgyi Bíborka | 4. k | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Csapatverseny |
I. (100/100 pont) |
Csapattagok: Barkó Zsófia, Varga Liliána | 4. k | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Csapatverseny |
II. (100/99 pont) |
Csapattagok: Batista-Tar Dávid, Koroknai Bendegúz | 4. m | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Csapatverseny |
II. (100/99 pont) |
Csapattagok: Lévay Márk, Takács Levente | 4. k | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Csapatverseny |
III. (100/98 pont) |
Csapattagok: Kovács Tamás, Lukács Zoltán, Mosolygó Bence | 4. m | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Csapatverseny | (100/97 pont) | Csapattagok: Aczél Bence, Kovács Bertalan, Németi Sebestyén | 4. m | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Egyéni verseny |
I. (100/100 pont) |
Maródi Gréta | 4. n | ||
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Egyéni verseny |
I. (100/100 pont) |
Kotsis Előd | 4. n | ||
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Egyéni verseny |
I. (100/100 pont) |
Tóth Elíza | 4. m | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Egyéni verseny |
II. (100/99 pont) |
Vaszkó Márton | 4. m | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Egyéni verseny |
II. (100/98 pont) |
Vida Emília | 4. k | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Szeresd a Földet!" Egyéni verseny | 100/91 pont | Szerze Kamilla | 4. k | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Űrkutatás" Csapatverseny |
I. (100/100 pont) |
Csapattagok: Eszenyi Hanga, Nagy Mirtill, Kádár Hanna | 4. m | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Űrkutatás" Csapatverseny |
I. (100/100 pont) |
Csapattagok: Kun Fruzsina, Perca Hanna | 4. k | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Űrkutatás" Csapatverseny |
III. (100/98 pont) |
Csapattagok: Reiger Hunor, Zsigmond Zalán | 4. m | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Űrkutatás" Csapatverseny |
III. (100/98 pont) |
Csapattagok: Barkó Márton, Bíró Márton, Hegedűs Dávid | 4. k | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Űrkutatás" Csapatverseny |
III. (100/98 pont) |
Csapattagok: Barkó Zsófia, Varga Liliána | 4. k | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Űrkutatás" Csapatverseny | 100/96 pont | Csapattagok: Boda Beáta, Szabó-Bede Molli, Zahonyai Eszter | 4. m | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Űrkutatás" Csapatverseny | 100/94 pont | Csapattagok: Kalmár Anna, Rása Lilla, Rózsvölgyi Bíbor | 4. k | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Űrkutatás" Egyéni verseny |
II. (100/98 pont) |
Máté Soma | 4. m | Szarvas Márta | |
Hebe Országos Levelező Projektverseny "Űrkutatás" Egyéni verseny |
II. (100/98 pont) |
Kotsis Előd | 4. n | ||
Cyclocross Magyar Kupa 2023-as összeredmény Cyclo-Cross | IX. | Ötvös Nimród | 4. n | ||
Siklós CX - CycloCross Magyar Kupa Cyclo-Cross | VII. | Ötvös Nimród | 4. n | ||
Garmin TrailZone - Cyclocross Magyar Kupa (U13) Cyclo-Cross | XV. | Ötvös Nimród | 4. n | ||
VeloPark Debrecen -Cyclocross Magyar Kupa Cyclo-Cross (U13) | XII. | Ötvös Nimród | 4. n | ||
KunCross Magyar Kupa (U13) Cyclo-Cross | XIII. | Ötvös Nimród | 4. n | ||
Yet Kupa XCO Miskolc-Görömböly (U11) MTB | IV. | Ötvös Nimród | 4. n | ||
Kenguru Minősítő verseny | Kiemelt Arany | Kossa Ádám | 4. n | ||
Magyar Bajnokság - Akrobatikus Rock and Roll, Budapest | III. | Kossa Ádám | 4. n | ||
Nemzetközi kupa -Akrobatikus Rock and Roll, Szlovákia (Dunaszerdahely) | I. | Kossa Ádám | 4. n | ||
Kelet-Magyarország Területi Akrobatikus Rock and Roll, Eger | I. | Kossa Ádám | 4. n | ||
Világkupa - Akrobatikus Rock and Roll, Krakkó | V. | Kossa Ádám | 4. n | ||
Kelet-Magyarország Területi Akrobatikus Rock and Roll, Heves | II. | Kossa Ádám | 4. n | ||
Országos verseny - Akrobatikus Rock and Roll, Budapest | III. | Kossa Ádám | 4. n | ||
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY országos döntő |
XXXIII. |
VBKBarany: Varga Liliána, Bíró Anna Zorka, Kun Fruzsina, Barkó Zsófia
|
4. m | Szarvas Márta | |
Magyarországi és határon túli irodalmi pályázat Vers kategória, 6-9 éves korcsoport |
II. |
Maródi András
|
2. n | ||
Magyarországi és határon túli irodalmi pályázat Vers kategória, 10-14 éves korcsoport |
II. |
Maródi Gréta
|
4. n | ||
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY megyei forduló |
I. (országos döntőbe jutott) |
VBKBarany: Varga Liliána, Bíró Anna Zorka, Kun Fruzsina, Barkó Zsófia | 4. k | Szarvas Márta | |
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY megyei forduló |
IV. |
RKZSAarany: Reiger Hunor, Kovács Bertalan, Zsigmond Zalán, Aczél Bence
|
4. m | Szarvas Márta | |
|
|||||
Verseny neve | Helyezés | Név | Évfolyam | Felkészítő tanár | |
Magyar Kórusok, Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége (KÓTA) minősítő verseny | Arany minősítés | Felső | Kádárné Tóth Anna | ||
Versenytánc Országos Bajnokság, Standard kategória | I. | Maródi Éda | 6. n | ||
Versenytánc Országos Bajnokság, Latin kategória | IX. | Maródi Éda | 6. n | ||
Lego robot szumó városi verseny | XI. | Agymenők: Németh Marcell Hunor, Zhang Dávid | 6. k | Ardai Sándor | |
Lego robot szumó városi verseny | XII. | Goldenboys: Dinda Gyula, Kovács Attila Ábel | 5. k | Ardai Sándor | |
XXXV. Hevessy György Kárpát-medencei Kémiaverseny vármegíei döntő | II. | Morvai-Fehér Luca | 8. m | Szanics Anikó | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló | VI. | Vámosi Ádám | 5. k | Szanics Anikó | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló | XIX. | Bérczes Attila | 5. m | dr. Szabóné Zavaczki Andrea | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló | XX. | Lieber Hanna | 5. m | dr. Szabóné Zavaczki Andrea | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló | XVII. | Zhang Dávid | 6. k | Bellonné Gedeon Zsuzsanna | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei forduló | XIX. | Furó Liliána | 6. k | Bellonné Gedeon Zsuzsanna | |
Futsal 4. korcsoport (7-8. évfolyam), Országos elődöntő | II. | Csapat: Mészáros József, Illés Olivér, Kányássy Gergely, Bartuska J. Bernát, Balogh T. Alex, Molnár János, Mester Tamás, Dékány Donát, Aczél Milán | 7-8. évf. | Koi Attila | |
Röplabda 3. korcsoport fiú, Város és Megyei | I. (országos döntőbe jutottak) | Csapat: Őri Attila, Gyöngy Zétény, Bodó Vilmos, Török Botond, Gyulai István, Veszeli Tamás, Radácsi Dávid, Hámori Lajos, Nováki Balázs |
Koi Attila, Szabó László |
||
Röplabda 4. korcsoport fiú, Városi és Megyei | I. (országos elődöntőbe jutottak) | Csapat: Bánhalmi Péter, Birtha Roland, Lőrinczi Gergely, Mazsu Marcell, Őri Attila, Kovács Ádám, Szilágyi-Nagy Máté, Antal Máté, Gyöngy Zétény |
Koi Attila, Szabó László |
||
Labdarúgás II. korcsoport fiú, Városi | II. (megyei elődöntőbe jutottak) | Csapat: Nagy Barna, Takács Levente, Mosolygó Bence, Áts Boldizsár, Barkó Márton, Reiger Hunor, Vaszkó Márton, Zahuczki Nándor, Zsigmond Zalán, Aczél Bence | Koi Attila | ||
"Richter TETT: Te és a természettudományok Mesés történetek 2023" mese- és történetíró pályázat |
Maródi Éda Melinda: Egy mindekiért, mindenki egyért. A pályaművet a legjobbnak ítélt műveket tartalmazó könyvbe választották.
|
6. n | |||
"50 nap alatt a Föld körül' angol-német vármegyei csapatverseny (német) | II. |
Csapat: Osztotics Kinga Boróka, Varga Emma, Hidvégi Jázmin
|
5. n | Gaál Krisztina | |
"50 nap alatt a Föld körül' angol-német vármegyei csapatverseny (angol) | V. |
Csapat: Nádas Adél (5. m), Szocska Zita (6. m), Balogh Hanna Lotti (6. m)
|
5-6. évf. | Szotákné Hoppál Ibolya, Baloghné Fancsali Ildikó | |
Simonyi-verseny, iskolai forduló | tovább jutott a megyei fordulóba | Matkó Gréta | 6. m | Kondorosi Gabriella | |
Simonyi-verseny, iskolai forduló | tovább jutott a megyei fordulóba | Zhang Dávid | 6. k | Jónásné Visnyai Ágnes | |
Simonyi-verseny, iskolai forduló | tovább jutott a megyei fordulóba | Lendvai György András | 6. k | Jónásné Visnyai Ágnes | |
Simonyi-verseny, iskolai forduló | tovább jutott a megyei fordulóba | Furó Liliána | 6. k | Jónásné Visnyai Ágnes | |
Simonyi-verseny, iskolai forduló | tovább jutott a megyei fordulóba | Pallér Viola | 5. k | Kondorosi Gabriella | |
Csete-Szemesi Attila vármegyei informatika/digitális kultúra verseny, Lego robot szumó verseny | IV. | Csapat: Németh Marcell Hunor, Zhang Dávid | 6. k | Ardai Sándor | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló csapatverseny | II. |
Lieber Hanna, Bérczes Attila, Vámosi Ádám
|
5. évf. | dr. Szabóné Zavaczki Andrea, Szanics Anikó | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló | VII. |
Lieber Hanna
|
5. m | dr. Szabóné Zavaczki Andrea | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló | VIII. |
Vámosi Ádám
|
5. k | Szanics Ankó | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló | XI. |
Bérczes Attila
|
5. m | dr. Szabóné Zavaczki Andrea | |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló | XIII. |
Matkó Melitta
|
5. k | Szanics Anikó | |
III. Vegyipari Kémiaverseny (országos hatáskörű) | VI. (döntőbe jutott) | Borbély Sára, Simon Dóra, Szabó Petra | 8. m | Szanics Anikó | |
Versenytánc Kelet-Magyarországi Területi Bajnokság, Junior I. korcsoport, Latin kategória | I. | Maródi Éda | 6. n | ||
Versenytánc Kelet-Magyarországi Területi Bajnokság, Junior I. korcsoport, Standard kategória |
I. |
Maródi Éda |
6. n | ||
"Tiszán innen, Dunán túl" Országos népdaléneklési Minősítő Verseny 2024. | Arany minősítés | Takács Zsófia | 6. m |
Kádárné Tóth Anna |
|
"Tiszán innen, Dunán túl" Országos népdaléneklési Minősítő Verseny 2024. | Ezüst minősítés |
Veres Benedek Áron
|
6. m | Kádárné Tóth Anna | |
Bendegúz nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | I. (országos döntőbe jutott) | Osztotics Kinga Boróka | 5. n | Hevessyné Husi Angéla | |
Bendegúz nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | VI. | Varga Emma Izabella | 5. n | Hevessyné Husi Amgéla | |
Bendegúz nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | X. | Barna Benedek | 5. m | Zöld Magdola | |
Bendegúz nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | VII. | Vámosi Ádám | 5. k | Kondorosi Gabriella | |
Bendegúz nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | XV. | Pallér Viola | 5. k | Kondorosi Gabriella | |
Bendegúz nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | III. | Matkó Melitta | 5. k | Kondorosi Gabriella | |
Bendegúz nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | II. (országos döntőbe jutott) | Matkó Gréta | 6. m | Kondorosi Gabriella | |
Bendegúz nyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny vármegyei forduló | X. | Kerekes Zalán | 6. m | Kondorosi Gabriella | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny | XVII. | Csapattagok: Nováki Balázs, Gyulai István, Matkó Gréta, Oláh Anna | 6. évf. | Lovas Kiss Edina | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny | XLII. | Csapattagok: Fazekas Dorina, Furó Liliána, Kutas Dóra, Pisák Lelle | 6. k | Lovas Kiss Edina | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny | LVIII. | Csapattagok: Eszenyi Csenge, Mazsu Hanna, Németh Marcell Hunor, Együd Panna Patrícia | 6. k | Lovas Kiss Edina | |
Reading in English megyei olvasási verseny Stage 1. kategória | II. | Nádas Adél | 5. m | Szotákné Hoppál Ibolya | |
Reading in English megyei olvasási verseny | IV. | Gyöngy Zétény | Baloghné Fancsali Ildikó | ||
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY írásbeli döntő |
XII. |
Barna Benedek, Háj Péter Áron, Lieber Hanna, Nagy Barna |
5. m | Zöld Magdolna | |
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY megyei forduló |
IX. |
Bohátka Máté, Deák András István, Gyükér Viola Tímea, Szilágyi Áron |
7. k | Hevessyné Husi Angéla | |
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY megyei forduló |
III. |
Pisák Lilla, Fazekas Dorina, Furó Liliána, Pisák Lelle |
6. k | Jónásné Visnyai Ágnes | |
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY megyei forduló |
XVII. |
Együd Panna Patrícia, Lendvai György András, Nagy Tamás, Zhang Dávid |
6. k | Jónásné Visnyai Ágnes | |
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY megyei forduló |
XX. |
Matkó Melitta, Pallér Viola, Tallárom Noémi, Vámosi Ádám
|
5. k | Kondorosi Gabriella | |
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY megyei forduló |
III. |
Barna Benedek, Háj Péter Áron, Lieber Hanna, Nagy Barna
|
5. m | Zöld Magdolna | |
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY megyei forduló |
V. |
Agymenők: Matkó Gréta, Halczman Zétény, Ujvárosi Zsombor, Kerekes Zalán |
6. m | Kondorosi Gabriella | |
Futsal IV. korcsoport fiú Megyei forduló |
II. | Bartuska József Bernát (7. n), Illés Olivér (7. m), Balogh T. Alex (7. m), Kányássy Gergely (7. k), Mosolygó Zsolt (8. m), Dékány Donát (8. m), Mészáros József (7. évf. Kossuth utcai fh.), Molnár János (7. évf. Kossuth utcai fh.), Aczél Milán (Csengő utcai fh.) | 7-8. évf. | Koi Attila | |
Futsal IV. korcsoport fiú Városi forduló |
I. | Bartuska József Bernát (7. n), Illés Olivér (7. m), Balogh T. Alex (7. m), Kányássy Gergely (7. k), Mosolygó Zsolt (8. m), Dékány Donát (8. m), Mészáros József (7. évf. Kossuth utcai fh.), Molnár János (7. évf. Kossuth utcai fh.), Aczél Milán (Csengő utcai fh.) | 7-8. évf. | Koi Attila | |
Debreceni Egyetem Germanisztikai Intézet adventi levelező csapatversenye | II. | Darabos Nóra, Kiss Karina, Mező Eliza, Nagy Emma, Pál Eszter, Szűcs Míra, Vajda Réka | 7. n | Dr. Mezőné Monoki Sophia | |
Debreceni Egyetem Germanisztikai Intézet adventi levelező csapatversenye | I. |
Goldener Sechser : Osztotics Kinga Boróka, Varga Emma, Szilágyi Lilla, Szűcs Petra, Hidvégi Jázmin, Juhász Nóra Kata |
5. n | Gaál Krisztina | |
Megyei idegennyelvi rejtvényfejtő verseny (angol) | IV. |
Cservák Zaránd, Bohátka Máté |
7. k | Nagy Zita | |
Megyei idegennyelvi rejtvényfejtő verseny (német) | II. | Bordás Gréta, Sipos Jázmin | 8. n | Dr. Mezőné Monoki Sophia | |
Megyei idegennyelvi rejtvényfejtő verseny (német) | VI. | Darabos Nóra, Barna Péter | 7. n | Dr. Mezőné Monoki Sophia | |
Megyei idegennyelvi rejtvényfejtő verseny (német) |
III. | Kardos Rita, Kalotay Péter | 6. n | Gaál Krisztina | |
Kardos Rita, Kalotay Péter (6. n), Bordás Gréta, Sipos Jázmin (8. n) |
|||||
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY országos döntő |
LXV. |
Észtraktorok: Bodó Vilmos Dániel, Gyulai István, Gyöngy Zétény, Kerekes Zalán
|
6. m | Kovács Andrea | |
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY országos döntő |
XVIII. |
Aranyosok: Bérczes Attila, Dankai Panka Emma, Hegymegi Tamás. Lieber Hanna
|
5. m | Dr. Szabóné Zavaczki Andrea | |
Magyarországi és határon túli irodalmi pályázat Vers kategória, 10-14 éves korcsoport |
I. |
Maródi Éda
|
6. n | ||
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY megyei forduló |
I. (országos döntőbe jutott) | Aranyosok: Bérczes Attila, Dankai Panka Emma, Hegymegi Tamás. Lieber Hanna | 5. m | Dr. Szabóné Zavaczki Andrea | |
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY megyei forduló |
II. (országos döntőbe jutott) | Észtraktorok: Bodó Vilmos Dániel, Gyulai István, Gyöngy Zétény, Kerekes Zalán | 6. m | Kovács Andrea | |
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY megyei forduló |
IX. | Vegyes négyes: Deczki Hanna Csenge, Bécsi Norina, Kálmánchelyi Eszter, Furó Máté | 7. m | Dr. Tóth Ágostonné |
Legutóbbi frissítés:
2024. 04. 24. 13:56