Versenyeredmények

ALSÓS VERSENYEREDMÉNYEK
 
 
Verseny neve Helyezés Név Évfolyam Felkészítő tanár

V. Kárpát - medencei Életmese felolvasó verseny

Ezüst minősítés

Pusztai Armand

Armand

3. m Kukk Ibolya

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

IV.

Matekosok:

Hegymegi Zsófia, Nagy Léna, Sarkadi Fruzsina, Takács Flórián

3. Imre Ágnes

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

V.

Aranyos Agyasok:

Balogh Marcell, Borsos Benedek, Koncz Julianna, Mispál Annamária

3.

Kukk Ibolya, Nagy Bernadett

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

II.

Aranyoskák:

Gencsi Dávid, Hlavacska Dénes, Kiss Botond, Tallárom Rebeka

4. Szarvas Márta

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

VIII.

Bölcs Baglyok:

Barna Ákos, Dankai Sára Lili, Szabó Hanna, Veress Gréta

4. Szarvas Márta

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

X.

MateKing:

Brozsó Anna Luca, Dékán Donát Tamás, Gáll Balázs, Kolozsvári Mia Éva

4. Imre Ágnes

A nyirádi  általános iskola (Veszprém megye) által meghirdetett Megyei „ Erzsébet királyné” Olvasópályázat

legjobb fogalmazás kategória

II.

Horváth Noémi Réka

Noémi

3. m Kukk Ibolya
Csapókerti Általános Iskola német nyelvű vers- és prózamondó megyei versenye II. Brozsó Anna 4. n Gaál Krisztina

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

IV. Tudós Bogarak: Balogh Marcell, Clemens Villő Eszter, Pótári Veronika, Tar Liza 3. m Imre Ágnes

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

IX. Környezetvédők: Furó Napsugár, Manó Konstantin, Mispál Annamária Zoé, Molnár Tibor Zalán 3. n Imre Ágnes

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

X. A négy Arany Hernyó: Ander Mira Réka, Bordás Gréta, Kovács Anna Léna, Pál Brigitta 4. n Imre Ágnes

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

XIV. Az Egyetem Almái: Baran Júlia, Dékán Donát Tamás, Gáll Balázs, Gáll Zsófia 4. n Imre Ágnes

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

XXV. KörnyezetgondoZOO: Csanády Márton Frigyes, Fodor Lotti, Kánya Emma, Lévay Maja 4. n Imre Ágnes

K&H Bank Vigyázz, kész pénz! 

  #lóvé: Balogh Marcell, Kormos Balázs, Tóth Ferenc, Tóth Róbert (online középdöntőbe jutott)   Kukk Ibolya
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló IX. Nagy Léna 3. k Imre Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló VIII. Gáll Balázs 4. n Imre Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XII. Baran Júlia 4. n Imre Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XIII. Gáll Zsófia 4. n Imre Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XVI. Brozsó Anna Luca 4. n Imre Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló csapatveserny II. Baran Júlia, Gáll Balázs, Gáll Zsófia 4. n Imre Ágnes
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló XIII. Magyaro-sokk: Dékán Donát Tamás, Kánya Emma, Szabó Jázmin Klára, Tóth Domonkos 4. n Hamarné Kenéz Anikó
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló XVI. A négy Aranybetű: Brozsó Anna Luca, Kocsis Petra, Kolozsvári Mia Éva, Pál Brigitta 4. n Hamarné Kenéz Anikó
A Nagyerdei Erdészeti Erdei Iskola által meghirdetett „Írj egy mesét az erdei fülesbagolyról” elnevezésű pályázat I. Kocsis Petra 4. n Hamarné Kenéz Anikó
nyelvÉSZ   Kocsis Petra , Brozsó Anna Luca online megyei és országos fordulóba jutottak 4. n Hamarné Kenéz Anikó
FELSŐS VERSENYEREDMÉNYEK
Verseny neve Helyezés Név Évfolyam Felkészítő tanár

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

II.

EszEsEkEn:

Magyar Gergő, Kecskés Ákos, Némethy Dániel, Beke László Máté

5. k Szanics Anikó

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

IV.

MEK csináljuk:

Bodor Noémi, Osztotics Bertalan Andor, Pókay-Kiss Réka, Szén Liliána

5. m Dr. Tóth Ágostonné

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

III.

A MICIMACKÓ hősei:

Ládi Gréta, Papp Anna, Karaffa Ferenc Áron, Berczi Tamás Dániel

6. n Majoros Lívia

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

IV.

A csapat:

    Barta Csanád, Géczi Gergő, Mező István, Osztotics Bendegúz

7. m Dr. Szabóné Zavazcki Andrea

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

megyei forduló

V.

Zöngések:

Árkosy Liza, Áts Barnabás, Benedek Barbara, Sipos Gergő

6. k Vajdics Krisztina

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

megyei forduló

XIII.

Nyelvelők:

Bartalis Levente, Czibere Benjámin, Gyarmati Lilla, Korláth Iván

7. n Vajdics Krisztina

Táblás játék verseny

Kincses Sziget játék

Csapókerti Általános Iskola

II. Gáll Benedek 6. m Szanics Anikó

Táblás játék verseny

Kincses Sziget játék

Csapókerti Általános Iskola

III. Szén Liliána 5. m dr. Tóth Ágostonné

Táblás játék verseny

Puli játék

Csapókerti Általános Iskola

II. Papp Dóra 5. k Szanics Anikó

Táblás játék verseny

Puli játék

Csapókerti Általános Iskola

II. Pókay-Kiss Réka 5. m dr. Tóth Ágostonné

Táblás játék verseny

Puli játék

Csapókerti Általános Iskola

II. Illés Csenge 6. m Szanics Anikó

Táblás játék verseny

Puli játék

Csapókerti Általános Iskola

III. Bodor Noémi 5. m dr. Tóth Ágostonné

Táblás játék verseny

Puli játék

Csapókerti Általános Iskola

III. Clemens Anna Emese 6. m Szanics Anikó
DSZC Irinyi János Szakgimnázium és Szakközépiskola által megrendezett levelező csapatverseny (Német nyelv) I.

Csapattagok:

Juhász Éva Vivien, Erdős Viktória, Újvári Attila, Szabó Levente

8. n Gaál Krisztina
Fazekas Mihály Általános Iskola megyei német nyelvű rejtvényfejtő versenye II. Földesi Normann, Szilágyi Dávid 6. n Gaál Krisztina, Dr. Mezőné Monoki Sophia
Fazekas Mihály Általános Iskola megyei német nyelvű rejtvényfejtő versenye I. Bartalis Levente, Mémeth Máté Csaba 7. n Gaál Krisztina, Dr. Mezőné Monoki Sophia
Fazekas Mihály Általános Iskola megyei német nyelvű rejtvényfejtő versenye III. Juhász Éva Vivien, Erdős Viktória 8. n Gaál Krisztina, Dr. Mezőné Monoki Sophia
A Kossuth utcai feladatellátsi hely NOVEMBERFEST játékos német országismereti versenye 5-6. évf. I.

6. és 5. n vegyes csapat:

Papp Anna, Ládi Gréta, Hegymegi Anna, Széles Abigél, Temesi Luciána, Vámosi Kata

 

 
A Kossuth utcai feladatellátsi hely NOVEMBERFEST játékos német országismereti versenye 5-6. évf. II.

6. n csapata:

Berczi Tamás, Földesi Normann, Kazai Bence, Szilágyi Dávid, Varga Takács Soma

   
A Kossuth utcai feladatellátsi hely NOVEMBERFEST játékos német országismereti versenye 5-6. évf. IV.

6. és 5. n vegyes csapata:

Áts András, Kardos Zsigmond, Kerek Annamária, Spicmüller Lara, Vincze Réka

   
A Kossuth utcai feladatellátsi hely NOVEMBERFEST játékos német országismereti versenye 7-8. évf. III.

7. k és 7. n vegyes csapata:

Bartalis Levente, Korláth Iván, Török Nándor, Sajgó Anna, Szabó Janka, Tóth Míra

   
A Kossuth utcai feladatellátsi hely NOVEMBERFEST játékos német országismereti versenye 7-8. évf. IV.

8. n csapata:

Antal-Szalmás Eszter, Erdős Viktória, Kozák Anna, Juhász Éva Vivien, Tatos Vince, Újvári Attila

   
"Reading in English" Városi angol nyelvű olvasási verseny Stage 5 kategória II. Csik Tamara Emma 8. m Szotákné Hoppál Ibolya
Szabó Magda Novellaíró pályázat I.

Néző Szonja (novella)

7. n  
Szabó Magda Novellaíró pályázat II. Borbély Dénes (novella) 6. m  
Szabó Magda Novellaíró pályázat III. Varga Bori (novella) 6. k  

Szép Magyar Beszéd verseny
városi forduló
5-6. évfolyam

I.

Bohátka Gábor

Bohátka Gábor

6. k Vajdics Krisztina

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

IV. Gyökérszint: Magyar Gergő, Kecskés Ákos, Lghazoini Ádám, Papp Dóra 5. k Albi Éva

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

VI. Sánta kukac: Bodor Noémi, Kicska Lilla, Pókay-Kiss Réka, Szén Liliána 5. m Albi Éva

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

XII. Természetesen elsők: Áts András, Makai Benedek, Nagy Gergely Tamás, Pókay-Kiss Kende 5. m, 5. n Albi Éva

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

XVII. Szárnyalunk: Hamvas Emese Bíborka, Szabó Attila Kristóf, Szálkai Balázs, Szaszala Zsombor 5. m, 5. n Albi Éva

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

XXV. Kaktuszok: Pálszabó Dóra, Széles Abigél, Zádor Liza, Zsombor Dorottya 5. k, 5. n Albi Éva

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

II. Kanári (Döntőbe jutott): Áts Barnabás, Csépes Lőrinc, Ládi Gréta, Sipos Gergő 6. k Albi Éva

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

XV. KaCsapat: Balló Hanna, Bányai Boglárka, Illés Csenge, Szabó Barbara 6. m Albi Éva

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

XX. Instabil flamingó: Bohátka Gábor, Papp Anna, Koroknai Panna, Szabados Tamás 6. k, 6. m,   6. m Albi Éva

BOLYAI TERMÉSZETTUDOMÁNYI CSAPATVERSENY

megyei forduló

XXIV. Egyedi: Barta Canád, Gergely Petra, Mező István, Nyirkos Dominik 7. m Albi Éva, Denichné Hajdu Mónika Tímea, Dr. Tóth Ágostonné
TITOK Arany János Verseny országos döntőbe jutott:   Gyarmati Lilla, Bohátka Gábor 7.n, 6. k Vajdics Krisztina
TITOK Arany János Verseny országos döntőbe jutott:   Temesi Veronika 8. m Jónásné Visnyai Ágnes
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY körzeti forduló XL. Névtelen páros: Földesi Norman, Fülesdi-Mihály Hunor, Gyarmati Zsófia, Vad Dorka 6. n Jónásné Visnyai Ágnes
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY körzeti forduló VIII. Nincs négy kettő nélkül: Csík Tamara Emma, Kocsis Maritn Ferenc, Nagy Blanka, Nováki Péter 8. m Jónásné Visnyai Ágnes
Helen Doron - DExam angol nyelvi városi verseny II. Nováki Péter 8. m Szotákné Hoppál Ibolya
Helen Doron - DExam angol nyelvi városi verseny III. Csécsei Klára 8. k Tománé Kiss Ilona
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XVIII. Sipos Gergő 6. k Dr. Szabóné Zavaczki Andrea, Majoros Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XIV. Nováki Péter 8. m Dr. Szabóné Zavaczki Andrea

TITOK Hermann Ottó Természertismereti Verseny

megyei döntőbe jutott Kecskés Ákos 5. k Albi Éva
TITOK Hermann Ottó Természertismereti Verseny
megyei döntőbe jutott
Lghazoini Ádám 5. k Albi Éva
TITOK Hermann Ottó Természertismereti Verseny megyei döntőbe jutott Pókay-Kiss Kende 5. m Albi Éva
TITOK Hermann Ottó Természertismereti Verseny megyei döntőbe jutott Pókay-Kiss Réka 5. m Albi Éva
TITOK Hermann Ottó Természertismereti Verseny megyei döntőbe jutott Ládi Gréta 6. n Albi Éva
TITOK Hermann Ottó Természertismereti Verseny megyei döntőbe jutott Illés Csenge 6. m Albi Éva
TITOK Hermann Ottó Természertismereti Verseny megyei döntőbe jutott Király Nándor 6. m Albi Éva
Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny
megyei döntőbe jutott
Pókay-Kiss Kende 5. m Albi Éva
Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny megyei döntőbe jutott Pókay-Kiss Réka 5. m Albi Éva
Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny megyei döntőbe jutott Zilahi Benedek 5. m Albi Éva
Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny megyei döntőbe jutott Ládi Gréta 6. n Albi Éva
Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny
megyei döntőbe jutott
Földesi Normann 6. n Albi Éva
Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny megyei döntőbe jutott Csépes Lőrinc 6. k Albi Éva
Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtan verseny megyei döntőbe jutott Gergely Petra 7. m Albi Éva
Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtan verseny megyei döntőbe jutott Mező István 7. m Albi Éva
Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtan verseny megyei döntőbe jutott Bot Eszter 7. n Albi Éva
Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtan verseny megyei döntőbe jutott Remenyik Eszter 7. n Albi Éva
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló III. Bodor Niémi 5. m Dr. Tóth Ágostonné
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XXI. Pókay-Kiss Réka 5. m Dr. Tóth Ágostonné
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XXVIII. Osztotics Bertalan Andor 5. m Dr. Tóth Ágostonné
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XXV. Kecskés Ákos 5. k Szanics Anikó
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló V. Koncz Tibor 5. n Majoros Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló VI. Karaffa Ferenc Áron 6. n Majoros Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XXIII. Ládi Gréta 6. n Majoros Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XXVII. Bohátka Gábor 6. k Majoros Lívia
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XXIX. Papp Anna 6. n Majoros Lívia
Országos angol nyelvi verseny megyei forduló XV. Csécsei Klára 8. k Tománé Kiss Ilona
Országos angol nyelvi verseny megyei forduló XXIX. Temesi Veronika 8. m Szotákné Hoppál Ibolya
Országos angol nyelvi verseny megyei forduló XXXVI. Csík Tamara Emma 8. m Szotákné Hoppál Ibolya
Országos angol nyelvi verseny megyei forduló XLIX. Kocsis Martin Ferenc 8. m Szotákné Hoppál Ibolya
TITOK angol országos levelező verseny XVII. Purple cows: Szén Liliána, Kicska Lilla 5. m Tománé Kiss Ilona, Baloghné Fancsali Ildikó
TITOK angol országos levelező verseny XIX. Sarina Kaur Sawhney 5. m Tománé Kiss Ilona
Röplabda Diákolimpia 3. korcsoport (5-6. évfolyam) városi verseny, leány I. A csapat :Jakab Zsófia,Juhász Gréta,Papp Anna,Nagy Kamilla,Szima Dóra,Kerek Annamária,Spiczmüller Lara,Czókoly Szófia,Szén Liliána,Lukács Kata,Papp Dóra,Molnár Kitti,Zádor Liza,Bartalis Eszter. 5-6. Edzők: Koi Attila, Szabó László,China Béla.
Röplabda Diákolimpia 3. korcsoport (5-6. évfolyam) városi verseny, fiú I. A csapat: Barta Csanád,Reven Péter,Kovács Áron,Erdős Illés,Szilágyi Dávid,Földesi Norman,Szarvas Brendon,Tóth Dániel,Kökényesi Zalán,Mándi Samu,Szabó Kristóf,Sőrés Máté. 5-6. Edzők:Szabó László, China Béla, Koi Attila.
Röplabda Diákolimpia 4. korcsoport (7-8. évfolyam) városi verseny (félbemaradt), leány Részeredméy: I. A csapat:Nagy Blanka csk. Kondorosi Dorka, Gyöngy Lilla, Siklósi Panni, Csík Tamara, Molnár Fruzsina, Tarcsai Bori,Kiss Bettina, Nagy Kamilla. 7-8. Edzők: Szabó László, Koi Attila, China Béla.
Röplabda Diákolimpia 4. korcsoport (7-8. évfolyam) városi verseny (félbemaradt), fiú Részeredméy: I. A csapat: Spiczmüller Máté csk. Terdik Gergő, Hevessy Péter,Rindik Max, Kovács Áron, Reven Péter, Barta Csamád, Géczi Gergő, Csordás György, Gál Marcell, Varga Máté, Bartalis levente. 7-8. Edzők: Szabó László,China Béla, Koi Attila.
Röplabda, DEAC, Országos Mini Bajnokság, 3. korcsoport, leány   A lányok egy arany, négy ezüst,és egy bronz érmet szereztek az elmúlt 6 fordulóban.   Edzők: Koi Attila,Szabó László, China Béla.
Röplabda, DEAC, Országos Mini Bajnokság, 3. korcsoport, leány   A fiúk négy arany,és egy ezüst érmet  szereztek.   Edzők: Szabó László,China Béla, Koi Attila.
Szabó László testnevelő, röplabda szakedző.
Futsal Diákolimpia 4. korcsoport (7-8. évfolyam) városi döntő II. A csapat tagjai: Csapó Botond, Gubacsi-Wéber Ákos, Bökönyi Martin, Komádi Benjámin, Nemes Noel Bendegúz Kossuth utcai feladatellátási hely, Pataki Levente, Sperka Lóránt Csengő utcai feladatellátási hely, Kassai Ákos 8.k, Nagy György Lóránt 7.k osztályos tanulók   7-8. Edző: Koi Attila
Futsal Diákolimpia 4. korcsoport (7-8. évfolyam) megyeii döntő II. A csapat tagjai: Csapó Botond, Gubacsi-Wéber Ákos, Bökönyi Martin, Komádi Benjámin, Nemes Noel Bendegúz Kossuth utcai feladatellátási hely, Pataki Levente, Sperka Lóránt Csengő utcai feladatellátási hely, Kassai Ákos 8.k, Nagy György Lóránt 7.k osztályos tanulók   7-8 Koi Attila
Futsal Diákolimpia 4. korcsoport (7-8. évfolyam) országos elődöntő II, A csapat tagjai: Csapó Botond, Gubacsi-Wéber Ákos, Bökönyi Martin, Komádi Benjámin, Nemes Noel Bendegúz Kossuth utcai feladatellátási hely, Pataki Levente, Sperka Lóránt Csengő utcai feladatellátási hely, Kassai Ákos 8.k, Nagy György Lóránt 7.k osztályos tanulók   7-8. Koi Attila

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

VII.

Bocsánat, nem tudom elolvasni!:

Kovács Dénes, Koncz Tibor, Kenyeres Gergő, Mándi Samu

5. n Majoros Lívia
Megyei Matematikaverseny VIII. Magyar Gergő 5. k Majoros Lívia
Megyei Matematikaverseny V. Ládi Gréta 6. n Majoros Lívia
Megyei Matematikaverseny XII. Papp Anna 6. n Majoros Lívia
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

Kitüntetés:

Smonyi-érem

Nováki Péter 8.m kitüntetést (Simonyi-érem) kap, mivel a Simonyi-versenyen 5.-től kezdve három éven keresztül bekerült a döntőbe.
Az egész országból, sőt Kárpát-medence  három nyolcadikos tanuló kap ilyet.
8. m Jónásné Visnyai Ágnes
OÁTV - Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny megyei forduló I. Antal-Szalmás Eszter 8. n Gaál Krisztina
OÁTV - Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny megyei forduló II. Kozák Anna 8. n Gaál Krisztina
OÁTV - Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny megyei forduló III. Czibere Benjámin 7. n Dr. Mezőné Monoki Sophia
TITOK Országos Levelező verseny német nyelv V. Géczi Tamás, Kenyeres Gergő, Mezző Mátyás Antal, Szálkai Balázs 5-6. évf. Dr. Mezőné Monoki Sophia
TITOK Országos Levelező verseny német nyelv XVI. Vajda Máté, Vámosi Kata, Szanics Boglárka, Senk Csanád 5-6. évf. Gaál Krisztina
TITOK Országos Levelező verseny német nyelv XX. Kovács Dénes, Koncz Tibor, Szűcs Attila, Nagy Gergő 5-6. évf. Dr. Mezőné Monoki Sophia
TITOK Országos Levelező verseny német nyelv XX. Czibere Benjámin, Csordás György, Korlátth Iván, Németh Máté 7-8. évf. Dr. Mezőné Monoki Sophia
TITOK Országos Levelező verseny német nyelv XXI. Bartalis Levente, Gyarmati Lilla, Spolarics Beáta 7-8. évf. Dr. Mezőné Monoki Sophia

Frissítés dátuma: 2020.05.28.


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napjától kötelezően alkalmazandó Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ

A tájékoztatót megismertem.