Versenyeredmények

ALSÓS VERSENYEREDMÉNYEK
 
 
Verseny neve Helyezés Név Évfolyam Felkészítő tanár

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

III. Álom csapat: Czóbel Levente, Brozsó Péter, Hadházy Ákos Zoltán, S. Tóth Gergő 3. n Rácz Ildikó

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

VI. OkoSokk: Aczél Emese Luca, Bodó Vilmos Dániel, Gyöngy Zétény, Matkó Gréta 4. m Lajtos Ágnes

Gondold újra! Hulladékból kreatív tárgyak pályázata

megyei csapatverseny

I. 4. n osztály   Csobán Fanni, Szarvas Márta

Gondold újra! Hulladékból kreatív tárgyak pályázata

megyei csapatverseny

III. 4. k osztály   Barna Istvánné

Gondold újra! Hulladékból kreatív tárgyak pályázata

megyei csapatverseny

elismerő oklevél 3. m osztály   Baloghné Fancsali Ildikó

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

megyei forduló

I. Aranyalma: Matkó Melitta, Pallér Viola, Tallárom Noémi, Vámosi Ádám 3. Gönczi Katalin

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

megyei forduló

I. Agymenők: Halczman Zétény, Kerekes Zalán Balázs, Matkó Gréta, Ujvárosi Zsombor 4. Hamarné Kenéz Anikó

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

megyei forduló

V. Oko-Sokk: Aczél Emese Luca, Takács Zsófia, Veres Benedek Áron 4. Hamarné Kenéz Anikó
Szövegértési verseny 2021 II. Horváth Lilla Nóra (39 pont / 42 pont) 3. k Gönczi Katalin
Szövegértési verseny 2021 IV. Barna Benedek (35 pont / 42 pont) 3. m Kukk Ibolya
Szövegértési verseny 2021 IV. Cehla Evita (35 pont / 42 pont) 3. m Kukk Ibolya
Szövegértési verseny 2021 I. Hegedűs Lilla (36 pont / 36 pont) 4. k Jószai Zoltán
Szövegértési verseny 2021 I. Szocska Zita (36 pont / 36 pont) 4. m Hamarné Kenéz Anikó
Szövegértési verseny 2021 II. Takács Zsófia (35 pont / 36 pont) 4. m Hamarné Kenéz Anikó
Szövegértési verseny 2021 III. Aczél Emese Luca (34 pont / 36 pont) 4. m Hamarné Kenéz Anikó
Szövegértési verseny 2021 IV. Berki Zoé (33 pont / 36 pont) 4. n Csobán Fanni

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

országos döntő

III.

Aranyalma: Matkó Melitta, Pallér Viola, Tallárom Noémi, Vámosi Ádám (180 pontot értek el.)

3k

3. k Gönczi Katalin

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

országos döntő

IX.

Agymenők: Halczmann Zétény, Kerekes Balázs, Matkó Gréta, Ujvárosi Zsombor (173 pontot értek el.)

4m

4. m Hamarné Kenéz Anikó
On lion országos angol verseny I. Nádas Adél 3. m Baloghné Fancsali Ildikó
On lion országos angol verseny I. Szöllősi Fanni 3. k Baloghné Fancsali Ildikó
On lion országos angol verseny II. Kenyhercz Lili 4. k Baloghné Fancsali Ildikó
On lion országos angol verseny VI. Kovács Emese 4. k Baloghné Fancsali Ildikó
On lion országos angol verseny VI. Szocska Zita 4. m Nagy Zita
On lion országos angol verseny VI. Zhang Dávid 4. k Baloghné Fancsali Ildikó
On lion országos angol verseny IX. Fehér Fanni 4. k Baloghné Fancsali Ildikó
On lion országos angol verseny XIII. Fazekas Dorina 4. k Baloghné Fancsali Ildikó
On lion országos angol verseny XV. Vágó Fanni Luca 3. k Baloghné Fancsali Ildikó
On lion országos angol verseny XX. Veszeli Tamás 4. m Baloghné Fancsali Ildikó
Reading in English abgol regionális olvasási verseny Starter kategória IV. Nádas Adél 3. m Baloghné Fancsali Ildikó
Hebe Kft. Országos Levelezőverseny -  Őszi olvasóverseny: II. Zahonyai Eszter 2. m Gergelyné Király Krisztina
Derecskei Gyümölcsös által kiírt pályázat: "Alpakák az almásban", "Karácsonyi házi gyümölcssaláta"  

Iskolánk 4.k és 4.n osztályos tanulói nagy létszámban készítették el pályamunkáikat, ennek köszönhetően sikerült elnyerniük a legtöbb pályázati anyagot benyújtó iskola díját, egy 30000 Ft értékű Decathlon ajándékutalványt.

   
Derecskei Gyümölcsös által kiírt pályázat: "Alpakák az almásban" III.

Kánya Abigél

Kánya Abigél

4. n  
Derecskei Gyümölcsös által kiírt pályázat:  "Karácsonyi házi gyümölcssaláta" II.

Andirkó Dávid

Andirkó Dávid

4. k  

2021 Június Revolution Dance Summer Cup minősítő verseny:

kiemelt arany

Boda Beáta

Boda Beáta

2. m  

2021 június Magyar Látványtánc Sportszövetség országos bajnoksága:

arany, országos bajnoki
cím

2021. június Unity for Passion Dance Fest Restart UPDF versenye:

1. helyezés

2021 július VIII. Szolnok Open Országos mazsorett verseny:

1. helyezés

2021 szeptember: UPDF Fall Versenye:

1. helyezés

2021 október: Magyar Látványtánc Sportszövetség Európa Bajnoksága:

1. hely, Európa bajnoki
cím

2021 november: Ritmuscsapatok országos bajnoksága:

3. helyezés

2021 december: Revolution Dance Cup nemzetközi minősítő verseny:

kiemelt arany, különdíj.

2021 december UPDF Winter Section:

3. hely

2022. február: Ritmuscsapatok országos bajnoksága:

egyéniben 3. hely. duóban 2. hely

2022 március: Dance Universum nemzetközi minősítő verseny:

egyéniben kiemelt arany,
különdíj. duóban kiemelt arany, különdíj

2022 március: Magyar Látványtánc Sportszövetség területi kvalifikációs versenye:

egyéniben 2.
hely, duóban 1. hely

2021.június 12-13 Nyíradony
Magyar Kupa 2.forduló Magyar Bajnokság
Challenge Aerobic UP4.csoport

1.hely

Nagy Molli

(FILEX-HD SE)

Nagy_Molli

   

2021.október 2-3.Kozármisleny
MK 3.forduló
CH UP4. csoport

1.hely

2021.november 6-7. Budapest
MK 4.forduló és Bajnoki Döntő CH.Aerobic UP4. csoport

1.hely

Magyar Kupa Döntő

1. hely

XXVIII. Varázsceruza megyei helyesíró verseny IV. Osztotics Kinga Boróka 3. m Rácz Ildikó
XXVIII. Varázsceruza megyei helyesíró verseny VI. Pallér Viola 3. k Gönczi Katalin
XXVIII. Varázsceruza megyei helyesíró verseny VIII. Lieber Hanna 3. m Kukk Ibolya
XXVIII. Varázsceruza megyei helyesíró verseny III. Matkó Gréta 4. m Hamarné Kenéz Anikó
XXVIII. Varázsceruza megyei helyesíró verseny XVII. Kánya Abigél 4. n Csobán Fanni
XXVIII. Varázsceruza megyei helyesíró verseny XX. Kenyhercz Lili 4. k Jószai Zoltán
Szavalóverseny I. Aczél Bence 2. m Gergelyné Király Krisztina
Szavalóverseny I. Varga-Máró Mira 1. k Jakab Edina
Szavalóverseny II. Eszenyi Hanga 2. m Gergelyné Király Krisztina
Szavalóverseny II. Kicska Dorka 1. k Jakab Edina
Szavalóverseny III. Kossa Ádám Szabolcs 2. n Fürtös Enikő
Szavalóverseny III. Molnár Dominik 2. n Fürtös Enikő
Szavalóverseny I. Osztotics Boróka Kinga 3. n Rácz Ildikó
Szavalóverseny I. Veres Benedek 4. m Hamarné Kenéz Anikó
Szavalóverseny II. Csatári Hédi 4. n Csobán Fanni
Szavalóverseny II. Lendvai György Attila 4. k Jószai Zoltán
Szavalóverseny III. Nagy Réka 3. n Rácz Ildikó
Szavalóverseny III. Németh Lilla 4. m Hamarné Kenéz Anikó
Iskolai helyesíróverseny I. Reiger Hunor 2. m Gergelyné Király Krisztina
Iskolai helyesíróverseny II. Kovács Bertalan 2. m Gergelyné Király Krisztina
Iskolai helyesíróverseny III. Boda Beáta 2. m Gergelyné Király Krisztina
Debreceni Költészeti Fesztivál Nemes-Nagy Ágnes-szavalóverseny különdíj Reiger Hunor 2. m Gergelyné Király Krisztina
Debreceni Költészeti Fesztivál Nemes-Nagy Ágnes-szavalóverseny különdíj Zahonyai Eszter 2. m Gergelyné Király Krisztina
NyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny megyei forduló I. Reiger Hunor 2. m Gergelyné Király Krisztina
NyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny megyei forduló I. Kalmár Anna 2. k Mirczné Kovács Ida
NyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny megyei forduló I. Kun Fruzsina 2. k Mirczné Kovács Ida
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló II. Bíró Anna Zorka 2. k Mirczné Kovács Ida
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló V. Molnár Dominik 2. n Bartókné Fedor Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XI. Aczél Bence Kristóf 2. m Szanyi Ildikó
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XIX. Kun Fuzsina 2. k Mirczné Kovács Ida
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XII. Vámosi Ádám 3. k Tóth Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XX. Tallárom Noémi 3. k Tóth Tünde
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XVIII. Kánya Abigél 4. n Szarvas Márta
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei csapatverseny I. Aczél Bence Kristóf, Bíró Anna Zorka, Molnár Dominik (2. m, 2. k, 2. n) 2.   
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny nemzetközi eredmény XI. Gyöngy Zétény 4. Lajtos Ágnes
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei eredmény II. Bíró Anna Zorka 2. Mirczné Kovács Ida
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei eredmény V. Molnár Dominik 2. Bartókné Fedor Tünde
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei eredmény IX. Kovács Tamás 2. Szanyi Ildikó
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei eredmény XIV. Kun Fruzsina 2. Mirczné Kovács Ida
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei eredmény XIX. Barkó Zsófia 2. Mirczné Kovács Ida
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei eredmény XX. Lieber Hanna 3. Kukk Ibolya
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei eredmény XX. Hegymegi Tamás 3. Kukk Ibolya
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei eredmény I. György Zétény 4. Lajtos Ágnes
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei eredmény VIII. Kánya Abigél 4. Szarvas Márta
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei eredmény XVI. Berki Zoé 4. Szarvas Márta
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei eredmény XX. Szocska Zita 4. Lajtos Ágnes
Mozaik Tanulmányi Verseny - Anyanyelv - országos döntő I. Reiger Hunor 2. m Gergelyné Király Krisztina
Mozaik Tanulmányi Verseny - Matematika- országos döntő IV. Regier Hunor 2. m Gergelyné Király Krisztina
Nyelvész Anyanyelvi tanulmányi verseny országos döntő I. Reiger Hunor 2. m Gergelyné Király Krisztina
Nyelvész Anyanyelvi tanulmányi verseny országos döntő I. Szűcs Marcell 2. n Fürtös Enikő
Nyelvész Anyanyelvi tanulmányi verseny országos döntő I. Osztotics Kinga Boróka 3. n Rácz Ildikó
Nyelvész Anyanyelvi tanulmányi verseny országos döntő I. Nádas Adél 3. m Kukk Ibolya
Nyelvész Anyanyelvi tanulmányi verseny országos döntő I. Kalina Petra 4. n Csobán Fanni
CSETT Cseperedők Természettudományi Versenye  

4. évfolyam

4. évfolyam

   
CSETT Cseperedők Természettudományi Versenye I. Nováki Balázs 4. m Lajtos Ágnes
CSETT Cseperedők Természettudományi Versenye II. György Zétény 4. m Lajtos Ágnes
CSETT Cseperedők Természettudományi Versenye III. Aczél Emese 4. m Lajtos Ágnes
CSETT Cseperedők Természettudományi Versenye IV. Gyulai István 4. m Lajtos Ágnes
CSETT Cseperedők Természettudományi Versenye V. Kardos Rita Laura 4. n Szarvas Márta
CSETT Cseperedők Természettudományi Verseny VI. Sira Julianna 4. k Szarvas Márta
CSETT Cseperedők Természettudományi Verseny  

3. évfolyam

3. évfolyam

   
CSETT Cseperedők Természettudományi Verseny I. Horváth Lilla 3. k Szarvas Márta
CSETT Cseperedők Természettudományi Verseny II. Kovács Attila 3. k Szarvas Márta
CSETT Cseperedők Természettudományi Verseny III. Juhász Nóra 3. n Szarvas Márta
CSETT Cseperedők Természettudományi Verseny IV. Varga Emma Izabella 3. n Szarvas Márta
CSETT Cseperedők Természettudományi Verseny V. Osztotics Kinga Boróka 3. n Szarvas Márta
CSETT Cseperedők Természettudományi Verseny VI. Szerze Zétény 3. m Szarvas Márta
Népdaléneklő verseny I. Bakonszegi Flóra 4. k Kádárné Tóth Anna
Népdaléneklő verseny I. Veres Benedek 4. m Barna Itvánné
Népdaléneklő verseny II. Csatári Hédi 4. n Hamarné Kenéz Anikó
Népdaléneklő verseny II. Takács Zsófia 4. m Barna Istvánné
Népdaléneklő verseny III. Cserepes Eszter 4. n Hamarné Kenéz Anikó
   

Az éneklő negyedikesek itt megnézhetőek:

https://drive.google.com/file/d/1q2sYOJmt1o7d02lRnnHVDNrYa7SUxrI3/view?u...

   
Reading in English angol regionális olvasási verseny starter kategória V. Nádas Adél 3. m Baloghné Fancsali Ildikó
Bendegúz Gyermek- és Ifjusági Akadémia XIII. NyelvÉSZ tanulmányi verseny országos döntő I.

Osztotics Kinga Boróka

Osztotics Kinga Boróka

3.n  Rácz Ildikó
Kiskossuthos Kisokos Matematikaverseny I. Matkó Melitta 3. k  
Kiskossuthos Kisokos Matematikaverseny

II.

Hadházy Ákos 3. n  
Kiskossuthos Kisokos Matematikaverseny III.

Czóbel Levente

Kisokos matekosok

3. n  
Medve Szabadtéri Matematikaverseny I.

Bernát Rebeka, Osztotics Kinga Boróka, Varga Emma

Medve 3. n

3. n  
Medve Szabadtéri Matematikaverseny II.

Fülöp Tamás, Hadházy Ákos, S. Tóth Gergő

Medve 3. n 2.hely

3. n  
Medve Szabadtéri Matematikaverseny III.

Juhász Nóra, Szilágyi Lilla, Szűcs Petra

Medve 3. n 3.hely

3. n  
Medve Szabadtéri Matematikaverseny I.

Gyöngy Zétény, Bodó Vilmos, Szocska Zita

Medve 4.

4.  m Lajtos Ágnes
   

A múlt hétvégén megrendezett Debrecen Drive egyik nagy attrakciója volt a gyerekeknek szóló autóverseny, a Mini Drive.

A rövid beszámoló itt olvasható: Debrecen Drive Mini drive (4. n)

   
Horvátosrszágban megrendezett Modern Tánc Világbajnokság 2022 május Nagy formáció: Arany

 Bartuska Bella, Kádár Hanna, Petrik Anna Dóra

Piruett

   
Kis formáció: Ezüst
Hebe Kft. Országos Levelezős Nyelvmester projektverseny VIII. Bernát Rebeka, Osztotics Kinga Boróka, Szilágyi Lilla 3. n Rácz Ildikó
Nyelvész Anyanyelvi tanulmányi verseny megyei forduló XXI. Kenyhercz Lili 4. k Jószai Zoltán
Nyelvész Anyanyelvi tanulmányi verseny megyei forduló XX. Furó Liliána 4. k Jószai Zoltán
Nyelvész Anyanyelvi tanulmányi verseny megyei forduló XXX. Bakonszegi Flóra Márta 4. k Jószai Zoltán
Nyelvész Anyanyelvi tanulmányi verseny megyei forduló XXXI. Fazekas Dorina 4. k Jószai Zoltán
Kiskossuthos Kisokos Matematikaverseny I. Gyöngy Zétény 4. m Lajtos Ágnes
Kiskossuthos Kisokos Matematikaverseny II. Kánya Abigél 4. n Szarvas Márta
Kiskossuthos Kisokos Matematikaverseny III. Aczél Emese 4. m Lajtos Ágnes
Nyelvész Anyanyelvi tanulmányi verseny megyei forduló I. Balogh Hanna 4. m Hamarné Kenéz Anikó
Nyelvész Anyanyelvi tanulmányi verseny megyei forduló I. Kerekes Zalán 4. m Hamarné Kenéz Anikó
Nyelvész Anyanyelvi tanulmányi verseny megyei forduló XXXI. Oláh Anna 4. m Hamarné Kenéz Anikó
 
FELSŐS VERSENYEREDMÉNYEK
Verseny neve Helyezés Név Évfolyam Felkészítő tanár
Országos és határontúli irodalmi pályázat I.

Vad Dorka

A novella címe: A völgy oltalmában.

Vad Dorka

8. n Jónásné Visnyai Ágnes

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

II. NLVH-Csajok: Csernátony Hanna Blanka, Bécsi Norina, Clemens Villő Eszter, Tar Liza 5. m

Majoros Lívia

Dr. Tóth Ágostonné

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

V. Pozitív Srácok: Borsos Benedek, Tóth Ferenc Tamás, Tóth Róbert Gábor, Balázs Dénes 5. m

Majoros Lívia

Dr. Tóth Ágostonné

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

V. Banánok: Sarkadi Fruzsina, Nagy Léna Enikő, Flórián Péter, Hegymegi Zsófia Kata 5. k

Majoros Lívia

Dr. Szabóné Zavaczki Andrea

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

II. Matokosok2: Brozsó Anna Luca, Gáll Balázs, Gáll Zsófia, Dékán Donát 6. n Kovács Andrea

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

I.

Pokicák: Mándi Samu, Nagy Gergely Tamás, Kardos Zsigmond, Géczi Tamás

ORSZÁGOS DÖNTŐBE JUTOTTAK

7. n Majoros Lívia

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

megyei forduló

 

Díjazott tanárok: Kovács Andrea, Lajtos Ágnes, Majoros Lívia,

Rácz Ildikó, Dr. Szabóné Zavaczki Andrea,  Dr. Tóth Ágostonné

   

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

megyei forduló

III. Telyák: Ander Mira Réka, Brozsó Anna, Fodor Lotti, Kovács Anna 6. n Kondorosi Gabriella

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

megyei forduló

XIII. Picit feszes hattyúcska: Pál Brigitta, Kocsis Petra, Kolozsvári Mia, Szabó Jázmin 6. n Kondorosi Gabriella

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

megyei forduló

III. Magyar(ok)osok: Gyükér Viola Tímea, Hegymegi Zsófia Kata, Nagy Léna Enikő 5. Dr. Hevessyné Husi Angéla

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

megyei forduló

V. Nyirodalmi aranyhalak: Csontos Bálint, Furó Napsugár, Hidvégi Hanna, Szűcs Míra 5. Dr. Hevessyné Husi Angéla

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

megyei forduló

II. Iroda Lomok: Dankai Sára Lili, Lapis Dóra Zsuzsanna, Szabó Hanna, Sipor Dorka 6. Zöld Magdolna

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

megyei forduló

X. 7-es: Czeglédi Sára, Gyarmati Zsófia, Vincze Réka 8. n Jónásné Visnyai Ágnes

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

megyei forduló

IX. A mester tanoncai: Magyar Dorottya Erzsébet, Molnár Emese, Serdült Lili, Török Laura 6. m Zöld Magdolna

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

országos döntő

XVI. Pokicák: Mándi Samu, Nagy Gergely Tamás, Kardos Zsigmond, Géczi Tamás 7. n Majoros Lívia
On lion országos angol verseny IX. Barna Ákos 6. m Nagy Bernadett
On lion országos angol verseny IX. Borsos Benedek 5. m Nagy Zita
On lion országos angol verseny XVIII. Balogh Marcell 5. m Nagy Zita
On lion országos angol verseny XVIII. Molnár Emese 6. m Nagy Bernadett
Szabó Magda novellaíró pályázat 2021 Fődíj

Horváth Noémi: A gömb varázsa

(DEKLGYGÁI Arany János téri feladatellátási hely)

Horváth Noémi: A gömb varázsa

5. m  
Szabó Magda novellaíró pályázat 2021 I.

Kozák Anna: Nincsenek határok

(DEKLGYGÁI Csengő utcai feladatellátási hely)

Kozák Anna: Nincsenek határok

10. d  
Szabó Magda novellaíró pályázat 2021 II.

Todonai Zsuzsanna: Az igazi ajándék

(DEKLGYGÁI Csengő utcai feladatellátási hely)

Todonai Zsuzsanna: Az igazi ajándék

8. f  
Szabó Magda novellaíró pályázat 2021 III.

Varga Bori: Az angyalok a földön járnak

(DEKLGYGÁI Arany János téri feladatellátási hely)

Varga Bori: Az angyalok a földön járnak

8. k  
Reading in English angol regionális olvasási verseny starter kategória IV. Borsos Benedek 5. m Nagy Zita
Reading in English angol regionális olvasási verseny Stage 1. kategória I. Morvai - Fehér Luca 6. m Nagy Bernadett
Reading in English angol regionális olvasási verseny Stage 4. kategória V. Szabó Zorka 7. k Szotákné Hoppál Ibolya
Az Arany Napok keretében megrendezett "Álljunk meg egy versre" műveltségi vetélkedő I.  Szépségek és a Szörnyeteg (65,5 pont) 5. k  
Az Arany Napok keretében megrendezett "Álljunk meg egy versre" műveltségi vetélkedő II. Költ - Észek (64,5 pont) 5. m  
Az Arany Napok keretében megrendezett "Álljunk meg egy versre" műveltségi vetélkedő III. Tűzliliomok (62,5 pont) 5. n  
Az Arany Napok keretében megrendezett "Álljunk meg egy versre" műveltségi vetélkedő I. Tintás Pennák (67 pont) 6. k  
Az Arany Napok keretében megrendezett "Álljunk meg egy versre" műveltségi vetélkedő I. Allegóriák társasága (67 pont) 6. n  
Az Arany Napok keretében megrendezett "Álljunk meg egy versre" műveltségi vetélkedő II. Másroomok ( 66 pont) 6. m  
Az Arany Napok keretében megrendezett "Álljunk meg egy versre" műveltségi vetélkedő I. Metafor(m)a1 (66 pont) 7. n  
Az Arany Napok keretében megrendezett "Álljunk meg egy versre" műveltségi vetélkedő II. Arany Gyermekei (59,5 pont) 7. k  
TITOK Arany János Magyarverseny országos döntő IV. Brozsó Anna 6. n Kondorosi Gabriella
TITOK Arany János Magyarverseny országos döntő VIII. Kocsis Petra 6. n Kondorosi Gabriella
TITOK Arany János Magyarverseny országos döntő VI. Csontos Bálint 5. n dr. Hevessyné Husi Angéla
23. Slovak Aerobic Open Bratislava Sportaerobik csapatverseny (12-14 évesek korcsoportja) ezüstérem Lévay Maja 6. n  
23. Slovak Aerobic Open Bratislava Aerodance (12-14 évesek korcsoportja) ezüstérem Lévay Maja 6. n  
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny nemzetközi eredmény I. Baran Júlia 6. Kovács Andrea (Díjazott)
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei  eredmény III. Borsos Benedek 5. Majoros Lívia
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei  eredmény XX. Szőlősi Zsófia Erzsébet 5. dr. Szabóné Zavaczki Andrea
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei  eredmény I. Baran Júlia 6. Kovács Andrea
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei  eredmény VIII. Gáll Balázs 6. Kovács Andrea
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei  eredmény X. Gáll Zsófia 6. Kovács Andrea
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei  eredmény XII. Barna Ákos 6. dr. Szabóné Zavaczki Andrea
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei  eredmény XIII. Dékán Donát Tamás 6. Kovács Andrea
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei  eredmény XIII. Mándi Samu 7. Majoros Lívia
KENGURU Nemzetközi Matematikaverseny megyei  eredmény XVI. Magyar Gergő 7. Szanics Anikó
Zrinyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló VII. Borsos Benedek 5. Majoros Lívia
Zrinyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XVIII. Bohátka Máté 5. dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Zrinyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XX. Csontos Bálint 5. dr. Tóth Ágostonné, Majoros Lívia
Zrinyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló I. Baran Júlia 6. Kovács Andrea
Zrinyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XI. Barna Ákos 6. dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Zrinyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XIV. Gáll Balázs 6. Kovács Andrea
Zrinyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XVI. Dankai Sára Lili 6. dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Zrinyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló XVII. Molnár Emese 6. dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Zrinyi Ilona Matematikaverseny megyei csapatverseny I. Baran Júlia, Barna Ákos, Gáll Balázs 6. Kovács Andrea, dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Zrinyi Ilona Matematikaverseny megyei csapatverseny III. Bohátka Máté, Borsos Benedek, Csontos Bálint 5. dr. Szabóné Zavaczki Andrea, Majoros Lívia, dr. Tóth Ágostonné
Zrinyi Ilona Matematikaverseny országos döntő XXXVIII. Baran Júlia 6. Kovács Andrea
Zrinyi Ilona Matematikaverseny országos döntő XLVI. Borsos Benedek 6. Majoros Lívia
Megyei matematikaverseny VI. Borsos Benedek 5. m Majoros Lívia
Megyei matematikaverseny IX. Nagy Léna Enikő 5. k dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Megyei matematikaverseny III. Barna Ákos 6. m dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Megyei matematikaverseny II. Mándi Samu 7. n Majoros Lívia
Megyei matematikaverseny IV. Nagy Gergely Tamás 7 .n Majoros Lívia
Megyei német rejtvényfejtő verseny I. Brozsó Anna Luca, Ander Míra Réka 6. n Gaál Krisztina
Országos német verseny megyei forduló III. Széles Abigél 7. n Mezőné Monoki Sophia
Lány labdarúgás III-VI-es korcsoport diákolimpia megyei döntő I.     Harcsa Csaba
Lány labdarúgás III-VI-es korcsoport diákolimpia országos döntő V.

A csapat tagjai: Bakonszegi Flóra Márta, Brozsó Anna Luca, Dandé Sára Luca, Furó Liliána, Gáll Zsófia, Kakuk Lilla, Mazsu Hanna, Mispál Annamária Zoé, Supák Borbála, Takács Zsófia, Varga Bori

A lány foci csapat

  Harcsa Csaba
Intézményi történelmi verseny   A tehetségnapon a döntőbe jutott 7 csapat közt zajlott le az intézményi történelem verseny a Kiskossuthban, ahol írásbeli és szóbeli feladatok megoldásával mérték össze a gyerekek a tudásukat,    
Intézményi történelmi verseny I.

Golden trió: Barkaszi Levente, Kardos Krisztina, Tallárom Rebeka

Golden trió

6. k Jónásné Visnyai Ágnes
Intézményi történelmi verseny II.

Történelmi trió: Baran Júlia, Fodor Lotti, Kovács Anna Léna

Történelmi trió

6. n Jónásné Visnyai Ágnes
Intézményi történelmi verseny III.

TörténÉszek: Barna Ákos, Molnár Emese, Török Laura

TörténÉszek

6. m Jónásné Visnyai Ágnes
Reading in English Competition Regionális Angol olvasási verseny Starter kategória IV. Benyó Zsófia 5. m Nagy Zita
Reading in English Competition Regionális Angol olvasási verseny Starter kategória VI. Balogh Marcell 5. m Nagy Zita
Reading in English Competition Regionális Angol olvasási verseny Stage II kategória I. Magyar Dorottya Erzsébet 6. m Szotákné Hoppál Ibolya
Reading in English Competition Regionális Angol olvasási verseny Stage IV kategória I. Serbán Blanka 8. k Szotákné Hoppál Ibolya
TITOK Herman Ottó verseny országos döntő III. Baran Júlia 6. n Albi Éva
TITOK Herman Ottó verseny országos döntő V. Kolozsvári Mia Éva 6. n Albi Éva
TITOK Herman Ottó verseny országos döntő VI.

Barna Ákos

Herman Ottós csapat

(Barna Ákos, Baran Júlia, Kolozsvári Mia)

6. m Albi Éva

Tudásbajnokság online természetismereti verseny országos döntő

I.

Horváth Ágoston Márk

Horváth Ágoston

5. m  
Röpladba lány, III. korcsoport városi forduló I. Balogh Boglárka, Borbély Sára, Czókoly Szofia, Halka Lili, Kocsis Petra, Magyar Dorottya Erzsébet,, Pacsura Jázmin, Tallárom Rebeka, Tar Gabriella, Varga-Takács Hédi   Koi Attila
Röpladba lány, III. korcsoport megyei forduló III Balogh Boglárka, Borbély Sára, Czókoly Szofia, Halka Lili, Kocsis Petra, Magyar Dorottya Erzsébet,, Pacsura Jázmin, Tallárom Rebeka, Tar Gabriella, Varga-Takács Hédi   Koi Attila
Labdarúgás fiú, II. korcsoport városi forduló II. Balogh Dániel, Balogh T. Alex, Bazsó Barnabás, Halczman Zétény, Kányássy Gergely, Klenóczki Márk,, Kökényesi Zoárd,  Lipták Levente, Ujvárosi Zsombor, Zilahi András   Koi Attila
Labdarúgás fiú, II. korcsoport megyei forduló I. Balogh Dániel, Balogh T. Alex, Bazsó Barnabás, Halczman Zétény, Kányássy Gergely, Klenóczki Márk,, Kökényesi Zoárd,  Lipták Levente, Ujvárosi Zsombor, Zilahi András   Koi Attila
Labdarúgás fiú, II. korcsoport országos döntő XVII. Balogh Dániel, Balogh T. Alex, Bazsó Barnabás, Halczman Zétény, Kányássy Gergely, Klenóczki Márk,, Kökényesi Zoárd,  Lipták Levente, Ujvárosi Zsombor, Zilahi András   Koi Attila
Labdarúgás fiú, III. korcsoport városi forduló I. Aczél Milán, Bartuska József Bernát, File Gábor, Illés Olivér, Kányássy Gergely, Kósa Marcell, Mészáros József, Mosolygó Zsolt, Nagy Ádám, Nagy András Zsolt   Koi Attila
Labdarúgás fiú, III. korcsoport megyei  forduló I. Aczél Milán, Bartuska József Bernát, File Gábor, Illés Olivér, Kányássy Gergely, Kósa Marcell, Mészáros József, Mosolygó Zsolt, Nagy Ádám, Nagy András Zsolt   Koi Attila
Labdarúgás fiú, III. korcsoport országos döntő XI. Aczél Milán, Bartuska József Bernát, File Gábor, Illés Olivér, Kányássy Gergely, Kósa Marcell, Mészáros József, Mosolygó Zsolt, Nagy Ádám, Nagy András Zsolt   Koi Attila
Labdarúgás fiú, IV. korcsoport városi forduló I. Balogh Levente, Dobó Márk, Fehér Erik, Hermann Zalán Olivér, Hidegkuti Áron, Kelemen Zsolt, Kristóf Péter, Krizsán Zoárd, Osztotics Bendegúz Benedek, Pelyvás-Ferenczik Levente   Koi Attila
Labdarúgás fiú, IV. korcsoport megyei forduló II. Balogh Levente, Dobó Márk, Fehér Erik, Hermann Zalán Olivér, Hidegkuti Áron, Kelemen Zsolt, Kristóf Péter, Krizsán Zoárd, Osztotics Bendegúz Benedek, Pelyvás-Ferenczik Levente   Koi Attila
Labdarúgás fiú, IV. korcsoport országos elődöntő I. Balogh Levente, Dobó Márk, Fehér Erik, Hermann Zalán Olivér, Hidegkuti Áron, Kelemen Zsolt, Kristóf Péter, Krizsán Zoárd, Osztotics Bendegúz Benedek, Pelyvás-Ferenczik Levente   Koi Attila
Labdarúgás fiú, IV. korcsoport országos döntő IX. Balogh Levente, Dobó Márk, Fehér Erik, Hermann Zalán Olivér, Hidegkuti Áron, Kelemen Zsolt, Kristóf Péter, Krizsán Zoárd, Osztotics Bendegúz Benedek, Pelyvás-Ferenczik Levente   Koi Attila
2021/22 tanév Röplabda diékolimpia országos döntő 3. korcsoport, fúk V.

Szentirmai Zoltán edző, Verók Levente, Szilágyi-Nagy Máté, Birtha Roland, Bánhalmi Péter, Mazsu Marcell, Szabó László edző, Őri Attila, Barna Ákos csk., Lőrinczi Gergő, Gökler Krisztián, Kozák Ákos, Szűcs Noe, Kovács Ádám (A képen Koi Attila edző nincs rajta.

Röplabda, fiúk, 3. korcsoport

5-6.

Szabó László

Koi Attila

Frissítés dátuma: 2022.06.30.


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napjától kötelezően alkalmazandó Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ

A tájékoztatót megismertem.