Bemutató órák

2018, október 12 - 14:15
Bemutató órák és tájékozatató leendő elsősöknek iskolánkban

      Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló

    Gimnáziuma és Általános Iskolája

Arany János téri feladatellátási hely

4026 Debrecen, Arany János tér 1.

 

 

Beiskolázási tájékoztató

 

 

November 6-7. kedd-szerda   Bemutató órák, melyekre 2018. október 15-26-ig  lehet jelentkezni a 417-830-as telefonszámon.

Részletes információk az iskola honlapján 2018. október 12-től.

 

Nyílt nap, látogatható osztályok, terembeosztás itt!

A november 6-7-ei bemutatóórákra még jelentkezni lehet a héten az 52/417-317-es, illetve november 5-én az 52/417-830-as telefonszámon.
 

 

2019. január 4. péntek 1700    Tájékoztató a leendő első osztályos tanulók szülei számára.

 

Január 10. csütörtök 1700       „Iskolába hívogató” – játékos ismerkedés iskolánkkal a gyerekeknek.

 

 

Felvételi jelentkezés módja:

Az iskola honlapján 2019. január 3-tól megtalálható jelentkezési lap kitöltésével


Tisztelt Felhasználó!

 

A Debreceni Egyetem kiemelt fontosságúnak tartja a rendelkezésére bocsátott, illetve birtokába jutott személyes adatok védelmét. Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy a Debreceni Egyetem a 2018. május 25. napján hatályba lépett Általános Adatvédelmi Rendelet alapján felülvizsgálta folyamatait és beépítette a GDPR előírásait az adatkezelési és adatvédelmi tevékenységébe. A felhasználók személyes adatait a Debreceni Egyetem korábban is teljes körültekintéssel kezelte, megfelelve az érvényben lévő adatkezelési szabályozásoknak. A GDPR előírásait követve frissítettük Adatvédelmi Tájékoztatónkat, amelyet az alábbi linkre kattintva olvashat el: Adatkezelési tájékoztató. DE Kancellária VIR Központ