Verseny eredmények

ALSÓS VERSENYEREDMÉNYEK
 
Verseny neve Helyezés Név Évfolyam Felkészítő tanár
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló
VI. Arany Ászok: Bodor Noémi, Geisz Áron Endre,
Krizsán Zoárd, Osztotics Bertalan
3. Pappné Katona Ilona
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló
XIX. Luka Maki: Katona Gábor, Tóth Péter,
Makai Benedek, Pókay - Kiss Réka
3. Pappné Katona Ilona
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló
V.

Jégkockák: Árkosy Liza, Fazokán Fanni,
Sipos Gergő Csanád, Kolozsvári Bence Lajos

Jégkockák csapatkép

4. Imre Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló
XXXI. Farkasok: Benedek Barbara, Juhász Gréta Judit,
Szabados Tamás, Paulovich Péter
4. Imre Ágnes
Bolyai Matematika Csapatversenybr>megyei forduló XXXIV. Osztandók: Áts Barnabás, Bohátka Gábor,
Biró Marcell, Karácsony Ákos
4. Imre Ágnes
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló
XVI. Aranyosok: Magyar Gergő, Fehér Erik,
Kovács Lóránt, Papp Dóra
3. Szarvas Márta
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló
XXIV. Arany négyes: Kecskés Ákos, Kovács Ábel,
Kovács Dénes, Némethy Dániel
3. Szarvas Márta,
Kukk Ibolya
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló
XXIX. Arany csapat: Kenyeres Gergő, Kádár Blanka Eszter,
Mándi Samu, Mezző Mátyás
3. Szarvas Márta,
Kukk Ibolya
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei forduló
II.

K-sok az ászok: Beke Máté, Fehér Erik,
Magyar Gergő, Papp Dóra

K-sok az ászok csapatkép

3. Szilvásiné Egri Judit
Szövegértés verseny
3. évfolyam
I. Magyar Gergő 3. Szilvásiné Egri Judit
Csapókerti Általános Iskolában megrendezett
Megyei Népdaléneklő Verseny
szóló kategória
I., II., III.

Belinszky Zsófia, Mispál Annamária, Mező Eliza

Népdaléneklő Verseny szóló kategória kép

1. Kádárné Tóth Anna
Csapókerti Általános Iskolában megrendezett
Megyei Népdaléneklő Verseny
csoport kategória
II.

Gyarmati Zsófia, Kerek Annamária, Spitczmüller Lara,
Benedek Barbara, Varga Bori

Népdaléneklő Verseny csoport kategória helyezettek

Népdaléneklő Verseny csoport kategória csapatkép

4. n, 4. n, 4. n, 4. k, 4. k Kádárné Tóth Anna
On-Lion országos angol nyelvi verseny IV. Biro Marcell 4. Baloghné Fancsali Ildikó
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei forduló
XIII. Molnár Kitti, Bartalis Eszter,
Kecskés Ákos, Kovács Lóránt
3. k Szilvásiné Egri Judit
Arany Vers- és Mesemondó verseny II. Varga Mercédesz 3. k Szilvásiné Egri Judit
Kossuth szövegértési verseny II. Papp Dóra 3. k Szilvásiné Egri Judit
Bolyai Természettudományos Csapatverseny
megyei forduló
III. Természet virágai: Kicska Lilla, Szén Liliána
Pókay - Kiss Réka, Bodor Noémi
3. m Imre Ágnes
Bolyai Természettudományos Csapatverseny
megyei forduló
XV. Korhadt fatörzsek: Osztotics Bertalan Andor, Makai Benedek,
Krizsán Zoárd, Tóth Péter
3. m Imre Ágnes
Bolyai Természettudományos Csapatverseny
megyei forduló
XXVII. Atomok:Erdős Zétény, Gréczi Tamás,
Ilyés Simon, Zilahi Benedek
3. m Imre Ágnes
Bolyai Természettudományos Csapatverseny
megyei forduló
XXXII. Bölcs Baglyok: Borbély Petra, Takács Fanni,
Pókay - Kiss Kende, Sawhney Sarina Kaur
3. m Imre Ágnes
Bolyai Természettudományos Csapatverseny
megyei forduló
II. Befutó Gepárdok (döntőbe jutott): Áts Barnabás, Biro Marcell,
Juhász Gréta Judit, Sipos Gergő Csanád
4. k Imre Ágnes
Bolyai Természettudományos Csapatverseny
megyei forduló
IV. KisPandák: Ládi Gréta, Földesi Norman,
Papp Anna, Kerek Annamária Éva
4. k Imre Ágnes
Bolyai Természettudományos Csapatverseny
megyei forduló
XXXI. Levélszörfösök: Hajdu Borisz Olivér, Szabados Tamás, Jakab Zsófia, Karácsony Ákos 4. k Imre Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei forduló
IV. 
V. 
XVI.
Dékán Donát
Harsányi Motun Bálint
Brozsó Anna Luca
2. n
2. n
2. n
Mirczné Kovács Ida
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei forduló
III. (csapatban) Dékán Donát
Harsányi Motun Bálint
Brozsó Anna Luca
2. n
2. n
2. n
Mirczné Kovács Ida
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei forduló
VI. 
VIII. 
XIV.
Bodor Noémi
Osztotics Bertalan Andor
Fehér Erik
3. m
3. m
3. k
Pappné Katona Ilona
Pappné Katona Ilona
Szarvas Márta
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei forduló
I. (Csapatban) Bodor Noémi
Osztotics Bertalan Andor
Fehér Erik
3. m
3. m
3. k
Pappné Katona Ilona
Pappné Katona Ilona
Szarvas Márta
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei forduló
III. 
VI. 
IX.
Gáll Benedek (országos döntőbe jutott)
Sipos Gergő Csanád
Karaffa Ferenc Áron
4. m
4. k
4. n
Pappné Katona Ilona
Imre Ágnes
Pappné Katona Ilona
Imre Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei forduló
III. (csapatban) Gáll Benedek
Sipos Gergő Csanád
Karaffa Ferenc Áron
4. m
4. k
4. n
Pappné Katona Ilona
Imre Ágnes
Pappné Katona Ilona
Imre Ágnes
Arany János városi versmondó verseny III. Zsombor Dorottya 3. évf. Kukk Ibolya
Bolyai Természettudományi Csapatverseny 
országos döntő
II. Befutó Gepárdok: Áts Barnabás, Biro Marcell, 
Juhász Gréta Judit, Sipos Gergő Csanád
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája, Debrecen
  Imre Ágnes

Nagyerdei Erdészeti Erdei Iskola

levelezős természetismereti verseny

III.

Szanics Boglárka

3. évf. Kukk Ibolya
FELSŐS VERSENYEREDMÉNYEK
Verseny neve Helyezés Név Évfolyam Felkészítő tanár
Kinizsi Pál Álatalános Iskola
által szervezett
német szövegértési verseny
II., III. Siró Zsófia, Molnár Péter 8. n, 8. k Gaál Krisztina
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló
I.

Aranymatek.hu (Országos döntőbe jutott): Bazsó Benedek,
Guthy Gábor, Kovács Zalán,
Nagy Kamilla Réka

Aranymatek.hu csapatkép

5. m dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló
I.

MP3L (Országos döntőbe jutott): Fazokán Marcell,
Gyöngy Lilla, Harsányi Hunor,
Nováki Péter

MP3L csapatkép

6. m dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló
II.

Apukám mondta, hogy okos legyek: Becsky Dávid,
Fodor Levente, Kondorosi Dorka,
Szabó Luca

Apukám mondta, hogy okos legyek csapatkép

6. m dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei forduló
VI. Nincs 2 Négy nélkül: Geisz Andor Attila,
Király András, Magyar Tibor Dániel,
Orvos Gergő Mihály
8. m Szanics Anikó
A Debreceni SZC
Brassai Sámuel Gimnáziuma és Műszaki Szakgimnáziuma
50. évfordulója alkalmából rendezett
megyei német országismereti csapatverseny
II. Arany 2-es csapat:Mezző Lili, Bodré Zsolt,
Molnár Péter
7. n, 7. n, 8. k Gaál Krisztina
A Debreceni SZC
Brassai Sámuel Gimnáziuma és Műszaki Szakgimnáziuma
50. évfordulója alkalmából rendezett
megyei német országismereti csapatverseny
IV. Arany 1-es csapat: Katus Dóra, Major Lilla,
Völgyi Gréta
7. n, 7. n, 7. k Gaál Krisztina
Bolyai Matematika Csapatverseny
országos döntő
II. MP3L: Fazokán Marcell,
Gyöngy Lilla, Harsányi Hunor,
Nováki Péter
6. m dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Bolyai Matematika Csapatverseny
országos döntő
V. Aranymatek.hu: Bazsó Benedek,
Guthy Gábor, Kovács Zalán,
Nagy Kamilla Réka
5. m dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei forduló
VII. Mi, szemüvegesek:Gyarmati Lilla, Néző Szonja,
Vályogos Viktória, Varga Dániel
5. m Vajdics Krisztina
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei forduló
IX. Nyelvész csajok: Antal-Szalmás Eszter, Juhász Vivien,
Kozák Anna, Lippai Panna
6. n Kondorosi Gabriella
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei forduló
X. A nyelvtan csillagai:Mezző Lili, Takács Flóra,
Tarcsai Sára, Varga Laura
7. m Vajdics Krisztina
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei forduló
VI. AnanÁszok: Dorner Anna, Major Lilla,
Siró Zsófia, Szabó Ádám
8. n Kondorosi Gabriella
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei forduló
II. Tudós Túrórudik: Gyöngy Lilla, Nováki Péter,
Hevessy Péter, Szabó Luca
6. m Jónásné Visnyai Ágnes
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei forduló
VI. Névtelenek: Juhász Nóra, Kocsis Martin Ferenc,
Nagy Blanka, Kondorosi Dorka
6. m Jónásné Visnyai Ágnes
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei forduló
XI. KOHÁSZIKO: Kovács Anna, Kondorosi Panna,
Hárnási Réka, Szilágyi Lili
8. m Jónásné Visnyai Ágnes
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
megyei forduló
XVII. Hercegnők: Borbély Rózsa Barbara, Csordás Nóra,
Molnár Borbála, Szabad Kata
8. m Jónásné Visnyai Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
iskolai forduló
5. évfolyam
I. Sajgó Anna 5. k Hevessyné Husi Angéla
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
iskolai forduló
6. évfolyam
I. Nováki Péter 6. m Jónásné Visnyai Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
iskolai forduló
7. évfolyam
I. Pál Melina 7. k Kondorosi Gabriella
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
iskolai forduló
8. évfolyam
I. Molnár Borbála 8. m Jónásné Visnyai Ágnes
Benedek Elek Általános Iskola
által szervezett német nyelvi verseny
5. évfolyam
II. Varga Dániel 5. n Mezőné Monoki Sophia
Benedek Elek Általános Iskola
által szervezett német nyelvi verseny
6. évfolyam
I. Antal-Szalmás Eszter 6. n Kádár Imréné
Benedek Elek Általános Iskola
által szervezett német nyelvi verseny
7. évfolyam
II. Mezző Lili 7. n Gaál Krisztina
Benedek Elek Általános Iskola
által szervezett német nyelvi verseny
8. évfolyam
I., II. Molnár Péter, Siró Zsófia 8. k, 8. n Gaál Krisztina
Szabó Magda születésének 100. évfordulója alkalmából
rendezett Novellaíró pályázat
I., II., III. Ujfaludi Krisztina: Karácsony a kórházban
Tóth Anna Gabriella: Egy vörös cica karácsonya
Mezző Lili: A visszanyert barát
Különdíj: Héjja Dorka: Legszebb emlék
Különdíj: Katus Dóra: Soha ne add fel!
   
Magyar Röplabda Szövetség
Volley 2020 Röpsuli
2017/2018-as tanév
  Röplabda csapatkép    
Magyar Röplabda Szövetség
Volley 2020 Röpsuli
2017/2018-as tanév
nyíregyházi verseny
I. Kossuth fiú "A" csapat    
Magyar Röplabda Szövetség
Volley 2020 Röpsuli
2017/2018-as tanév
nyíregyházi verseny
IV. Kossuth lány "A" csapat    
Magyar Röplabda Szövetség
Volley 2020 Röpsuli
2017/2018-as tanév
nyíregyházi verseny
V. Kossuth lány "B" csapat    
Magyar Röplabda Szövetség
Volley 2020 Röpsuli
2017/2018-as tanév
nyíregyházi verseny
VIII. Kossuth fiú "B" csapat    
Magyar Röplabda Szövetség
Volley 2020 Röpsuli
2017/2018-as tanév
hajdúböszörményi verseny
I. Kossuth lány "A" csapat    
Magyar Röplabda Szövetség
Volley 2020 Röpsuli
2017/2018-as tanév
hajdúböszörményi verseny
I. Kossuth fiú "A" csapat    
Magyar Röplabda Szövetség
Volley 2020 Röpsuli
2017/2018-as tanév
hajdúböszörményi verseny
II. Kossuth lány "B" csapat    
Magyar Röplabda Szövetség
Volley 2020 Röpsuli
2017/2018-as tanév
hajdúböszörményi verseny
IV. Kossuth fiú "B" csapat    
"3. Óévbúcsúztató"
válogató úszóverseny
2006-os fiú korosztály
50 m-es hátúszás
I. Török Nándor    
"3. Óévbúcsúztató"
válogató úszóverseny
2006-os fiú korosztály
50 m-es gyorsúszás
I.

Török Nándor

Török Nándor 1. hely kép

   
Simonyi Zsigmond
Országos Helyesírási Verseny
iskolai forduló
IX. Sajgó Anna Krisztina (megyei fordulóba jutott) 5. dr. Hevessyné Husi Angéla
Simonyi Zsigmond
Országos Helyesírási Verseny
iskolai forduló
IV. Nováki Péter (megyei fordulóba jutott) 6. Jónásné Visnyai Ágnes
Simonyi Zsigmond
Országos Helyesírási Verseny
iskolai forduló
VI. Pál Melina (megyei fordulóba jutott) 7. Kondorosi Gabriella
Simonyi Zsigmond
Országos Helyesírási Verseny
iskolai forduló
XXVI. Molnár Borbála 8. m Jónásné Visnyai Ágnes
Reading in English Competition
Angol nyelvű Városi olvasási verseny
Stage II. kategória
II. Gyöngy Lilla 6. m Szotákné Hoppál Ibolya
Reading in English Competition
Angol nyelvű Városi olvasási verseny
Stage VI. kategória
II. Deme Zsuzsanna 8. k Szotákné Hoppál Ibolya
Reading in English Competition
Angol nyelvű Városi olvasási verseny
Starter kategória
I. Guthy Gábor 5. m Tománé Kiss Ilona
OÁTV
Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny
Angol nyev
városi forduló
III. Csernyánszky Zsófia, II. fordulóba jutott 7. k Tománé Kiss Ilona
Kazinczy - Szép magyar beszéd
városi verseny
II., IV. Komáromi János Bálint, Bujdosó Virág Dóra 6. m, 8. m Jónásné Visnyai Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei forduló
X.
XII.
Guthy Gábor
Kovács Zalán
5. m
5. m
dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei forduló
III. (csapatban) Guthy Gábor
Kovács Zalán
Osztotics Bendegúz

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 3. hely csapatkép
5. m
5. m
5. m
dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei forduló
I.
IV.
VII.
XVII.
XX.
Gyöngy Lilla (országos döntőbe jutott)
Fazokán Marcell (országos döntőbe jutott)
Kondorosi Dorka
Harsányi Hunor
Bányai Benedek
6. m
6. m
6. m
6. m
6. n
dr. Szabóné Zavaczki Andrea
(6. m)
Kovács Andrea
(6. n)
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei forduló
I. (csapatban) Gyöngy Lilla
Fazokán Marcell
Kondorosi Dorka

Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 1. hely csapatkép
6. m
6. m
6. m
dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
megyei forduló
  Zrínyi Ilona Matematikaverseny legeredményesebb általános iskolája Hajdú - Bihar megyében:
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Arany János téri feladatellátási hely
Rövid beszámoló
   
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Körzeti (Hunnia-észak)
fordulója
V. Természetguruk: Guthy Gábor, Mező IStván Ottó
Nyirkos Domink Balázs, Pintye Olivér
5. évf. Terjékné Nagy Mária
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Körzeti (Hunnia-észak)
fordulója
IX. Arany-Ászok: Berczi Dávid Olivér, Czibere Benjámin,
Senk Marcell, Varga Dániel
5. évf. Terjékné Nagy Mária
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Körzeti (Hunnia-észak)
fordulója
XL. Természettudósok klubja: Laczkó Olivér, Pataki Levente,
Szabó Levente, Tatos Vince Péter
6. évf. Terjékné Nagy Mária
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Körzeti (Hunnia-észak)
fordulója
LXVIII. Természeti csodák: Borbély Zalán Zoltán, Csősz Enikő
Lippai Panna, Szima Ákos
6. évf. Terjékné Nagy Mária
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Körzeti (Hunnia-észak)
fordulója
IX. Hárpiák: Csernányszky Zsófia, Pál Melina,
Papp Zsófia Tánya, Péter Zsófi
7. évf. Terjékné Nagy Mária
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Körzeti (Hunnia-észak)
fordulója
XXVIII. Sziporkázó akácfák: Domokos Anna Borbála, Háy Réka Edit,
Ládi Zsófia Katalin, Varga Laura
7. évf. Terjékné Nagy Mária
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Körzeti (Hunnia-észak)
fordulója
XIV. Aranyos kolibrik: Bodó Alíz, Molnár Péter,
Sustyák Janka
8. évf. Terjékné Nagy Mária
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Körzeti (Hunnia-észak)
fordulója
XVII. KO-HÁ-SZI-KO: Hárnási Réka, Kondorosi Panna,
Kovács Anna, Szilágyi Lili
8. évf. Terjékné Nagy Mária
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Körzeti (Hunnia-észak)
fordulója
XVIII. Névtelenek: Balogh Balázs, Geisz Andor Attila,
Szabad Kata, Vigh Gergő
8. évf. Terjékné Nagy Mária
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Körzeti (Hunnia-észak)
fordulója
XXXI. 4 Kert-ész: Fagyal Lili Janak, Gál Viktória,
Siska Emese, Szabó Enikő
8. évf. Terjékné Nagy Mária
Bolyai Természettudományi Csapatverseny
Körzeti (Hunnia-észak)
fordulója
XXXXVII. Mindent bele: Kuszkó Dominik, Miklósi Donát,
Sustyák Bálint János, Tóth Tamás
8. évf. Terjékné Nagy Mária
„Felfedezem a nagyvilágot”
Diákkonferencia felső tagozatos tanulóknak
  MÉLIUSZ Benedek Elek fiókkönyvtárában
előadást tartott Tarcsai Sára
Témája: Csípőficam-Dysplasia
7. n  
Hevesy György
Kárpát-medencei Kémia Verseny
iskolai fordulója
I.
II.
III.
Keczán Roland (megyei döntőbe jutott)
Pap Zsófia Tánya (megyei döntőbe jutott)
Péter Zsófi
7. n
7. k
7. k
Szanics Anikó
Hevesy György
Kárpát-medencei Kémia Verseny
iskolai fordulója
I.
II.
III.
Molnár Péter(megyei döntőbe jutott)
Kondorosi Panna (megyei döntőbe jutott)
Kovács Anna (megyei döntőbe jutott)
8. k
8. m
8. m
Szanics Anikó
Arany János városi versmondó verseny II. Szabó Luca 6. m Jónásné Visnyai Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
megyei forduló
VI. Sajgó Anna Krisztina 5. évf. dr. Hevessyné Husi Angéla
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
megyei forduló
I. Nováki Péter (országos döntőbe jutott) 6. évf. Jónásné Visnyai Ágnes
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
megyei forduló
VI. Pál Melina 7. k Kondorosi Gabriella
Titok Arany János Magyarverseny
országos döntő
VI.
VII.
Antal-Szalmás Eszter
Kozák Anna
6. n
6. n
Kondorosi Gabriella
Titok Arany János Magyarverseny
országos döntő
III. Pál Melina 7. n Kondorosi Gabriella
Titok Arany János Magyarverseny
országos döntő
VI. Gyöngy Lilla 6. m Jónásné Visnyai Ágnes
Titok Arany János Magyarverseny
országos döntő
VI. Kondorosi Panna 8. m Jónásné Visnyai Ágnes
Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola
által szervezett
megyei helyesíró verseny
II. Nováki Péter 6. m Jónásné Visnyai Ágnes
„Víz alatti világ”
megyei angol-német nyelvi vetélkedő
angol
III. Seaworld’s creatures: Guthy Gábor, Szabó Luca, Komáromi János
„Víz alatti világ”  megyei angol-német nyelvi vetélkedő angol 3. hely
5. évf.
6. évf.
6. évf.
Tománé Kiss Ilona,
Szotákné Hoppál Ibolya
„Víz alatti világ”
megyei angol-német nyelvi vetélkedő
német
III. Portugál gályák: Varga Dániel, Juhász Vivien, Lippai Panna
„Víz alatti világ”  megyei angol-német nyelvi vetélkedő német 3. hely
5. évf.
6. évf.
6. évf.

Mezőné Monoki Sophia,
Gaál Krisztina,

Kádár Imréné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny
országos döntő
XI. Fazokán Marcell 6. m dr. Szabóné Zavaczki Andrea
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
országos döntő
XXXI. Gyöngy Lilla 6. m dr. Szabóné Zavaczki Andrea

Novemberfest német országismereti verseny

5-6. évfolyam

I.

Lippai Panna

Juhász Vivien

Kádár Zsófia

Tóth Mira

6. n

6. n

5. k

5. k

Kádár Imréné

Gaál Krisztina

Mezőné Monoki Sophia

Mezőné Monoki Sophia

Novemberfest német országismereti verseny

5-6. évfolyam

II.

Varró András

Borbély Zalán

Szoóh Vivien

Néző Szonja

6. n

6. n

5. k

5. k

Kádár Imréné

Gaál Krisztina

Gaál Krisztina

Gaál Krisztina

Novemberfest német országismereti verseny

7-8. évfolyam

I.

Siska Emese

Szabó Enikő

Miklósi Donát

Molnár Péter

8. k Gaál Krisztina

Novemberfest német országismereti verseny

7-8. évfolyam

III.

Mezző Lili

Ládi Zsófia

Gali Dániel

Klampeczki Marcell

7. n

7. n

7. n

7. n

Gaál Krisztina

Gaál Krisztina

Kádár Imréné

Kádár Imréné

Fazekas Mihály Általános Iskola

által szervezett

megyei német rejtvényfejtő verseny

6. évfolyam

III.

Hadházy Zsófia

Juhász Vivien

6. n

6. n

Kádár Imréné

Gaál Krisztina

Fazekas Mihály Általános Iskola

által szervezett

megyei német rejtvényfejtő verseny

7. évfolyam

IV.

Klampeczki Marcell

Mezző Lili

7. n

7. n

Kádár Imréné

Gaál Krisztina

Karácsony Sándor Általános Iskola

által szervezett

városi német akadályverseny

5-6. évfolyam

V.

Varró András

Spolarics Beáta

Korláth Iván

6. n

5. n

5. n

Kádár Imréné

Mezőné Monoki Sophia

Mezőné Monoki Sophia

Karácsony Sándor Általános Iskola

által szervezett

városi német akadályverseny

7-8. évfolyam

I.

Ládi Zsófia

Mezző Lili

Molnár Péter

7. n

7. n

8. k

Gaál Krisztina

Gaál Krisztina

Gaál Krisztina

Országos német verseny

megyei forduló

I. Mezző Lili 7. n Gaál Krisztina

Országos német verseny

megyei forduló

IV. Molnár Péter 8. k Gaál Krisztina

„A nyelv egy szépen szóló muzsika”

megyei helyesíró és nyelvhelyességi verseny

IV.

V.

VII.

Vályogos Viktória

Varró Ágnes

Mezző Lili

5. n

5. n

7. n

Vajdics Krisztina

DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája

Kossuth utcai feladatellátási helye által szervezett "Angolszász Ünnepek" című

megyei angol nyelvi vetélkedőn csapatban

II.

Héjja Dorka

Tóth Anna

Csordás Nóra

7. m

7. m

8. m

Szotákné Hoppál Ibolya

Tománé Kiss Ilona

Intézményi történelem verseny I.

"Honfoglalók"

Antal-Szalmás Eszer

Kozák Anna

Pataki Levente

Honfoglalók

6. n Jónásné Visnyai Ágnes
Intézményi történelem verseny III.

"Tollaskígyók"

Felföldi Bendegúz

Illés Zalán

Kassai Ákos

Tollaskígyók

6. k Jónásné Visnyai Ágnes

Frissítés dátuma: 2018.04.24.